Setkání eventových odborníků proběhlo v hotelu Ještěd
Společně se společností NORTH BOHEMIA CONVENTION BUREAU zorganizoval portál FiremniAkce.cz pěkné setkání eventových odborníků v prostorách hotelu Ještěd***. Účastníci si za skvělého výkladu pana ředitele Priščáka prohlédli hotel, který nabízí neopakovatelný prožitek ubytování ve známé věži vysílače, dominanty Libereckého kraje.
NORTH BOHEMIA CONVENTION BUREAU uskutečnilo další ze svých prezentačních odpolední dne 29.3.2012. Na programu bylo seznámení účastníků s aktuální nabídkou severočeské destinace pro organizátory akcí. Jednotlivé hotely využili možnost seznámit účastníky akce se svou nabídkou. Workshop probíhal formou prezentací s mluveným slovem, k dispozici byly stolky s materiály zúčastněných subjektů a současně byl dostatek prostoru pro individuální jednání.
Ing. Lenka Zderadičková, ředitelka NBCB, o.p.s. přivítala účastníky akce a byla velmi příjemnou průvodkyní celým programem. Ten byl velmi dobře zorganizován a nechyběla ani návštěva strojovny lanové dráhy, již zmíněná prohlídka hotelu, outdoorové aktivity vzhledem k nepřízni počasí zastupovala úžasná jízda na vozítkách SEGWAY okolo vysílače na kryté terase. V programu po večeři byl i kouzelník.
Spokojení hosté sice neviděli krásná panoramata, vzhledem ke sněhové bouři, ale odváželi si řadu námětů pro své akce v Libereckém kraji.
Internet: http://www.nbcb.cz, http://www.jested.cz/



























