Vyzkoušeli jsme Hotel Prestige pro firemní akce
Řada firem vybírá jako zajímavou lokaci pro firemní a společenské akce jižní Moravu. Přesvědčili jsme se, že tato destinace má v kongresové turistice své místo a pokud se současně vybere ten správný hotel, pak je spokojenost hostů téměř zaručena. Navštívili jsme čtyřhvězdičkový Hotel Prestige a přesvědčili se o profesionálních službách a zjistili co vše si účastník vaší příští akce může užít.
Ano, Znojmo je známé historickým centrem a jistě nemusíme představovat jednotlivé památky. Navíc pro firmy bude jistě důležitější dozvědět se co nejvíce o nabídce konferenčního zázemí. I to jsme si samozřejmě prohlédli. Na úvod však chceme naše čtenáře upozornit na výbornou gastronomii. Večeře v hotelové restaurace vysoce překračovala naše očekávání. A to jak obsluhou, prostředím tak samozřejmě hlavně chutnými pokrmy. Takže dnes začneme právě zde.
Stůl byl skvěle připraven podle moderních trendů servírování. Na talíři se v mém případě objevil zapečený kozí sýr se sladkým pórkem a ořechovým chlebem jako předkrm. Následovala polévka - hráškové capuccino s mátou, které jsem v této podobě ještě neměl příležitost nikde ochutnat a dávám jedničku s pěti hvězdičkami. Jako hlavní jídlo jsem si vybral Panenské medailonky v kabátku z tyrolské šunky a gratinovanými rajčaty, cuketou a estragonovým pestem s ovčím sýrem a bramborovou kaší. Lidově řečeno ňamka. Skvěle vyvážená chuť, zajímavá kombinace - naprostá spokojenost.
Základ menu hotelové restaurace tvoří světová kuchyně se vším, co k ní patří, zejména pak pokrmy připravené podle zásad tradiční čínské medicíny (TCM) zaměřené na vaření ze základních surovin s využitím principů nejstaršího a nejpropracovanějšího stravovacího systému, což garantuje nejen zdravou přípravu jídel, ale i velký gurmánský zážitek. Samozřejmostí je bohatá nabídka specialit na grilu, zvěřiny, ryb a drůbežích pokrmů. Na své si v hotelové restauraci přijde labužník, gurmán i gurmet. Nabídku zahraniční a české kuchyně doplňují o vlastní speciality a typická znojemská jídla.
Tentokrát jsme nevyužili zahrádku, která je využívána na grilování a garden party. Ocenili jsme nekuřáckou zónu v restauraci.
Konferenční prostory v hotelu jsou zastoupeny v podobě Zeleného salonku s kapacitou 130 osob - je ideálním místem pro konferenční program, dále pak je zde učebna v podkroví s kapacitou 80 osob, vinařský salonek pro 60 osob nebo vinný sklep u krále Jana s kapacitou 100 osob. Restaurace má prostory pro 150 osob. Posledním místem pro Vaší akci může být Lovecký salonek s krbem pro 36 lidí.
Ubytování hotel nabízí v 74 moderně vybavených pokojích a 2 apartmá. Na pokojích je k dispozici internet.
K větším akcím lze využít v blízkosti hotelu i prostory Znojemského hradu. Případně v širším okolí jsou k dispozici historické prostory - například Vranovský zámek. Oblíbená je i návštěva sklípků.
Wellness centrum s bazénem a dalšími službami je dnes již častým požadavkem pořadatelů eventů. Hotel Prestige ani zde nestojí opodál a nabízí velmi pěkně řešené wellness zázemí. Využili jsme bazén s vířivkou i parní lázeň. Oddělená je pak zóna se suchou finskou saunou, ochlazovacím bazénkem. Zde je také k dispozici perličková lázeň využívaná při procedurách. Krytý bazén je páteří moderně vybaveného centra, jednoho z nejmodernějších center relaxace ve Znojmě. Součástí bazénu je protiproud, masážní lavice s vodopádem a dnová tryska pro masáž nohou. U bazénu najdete vířivku tzv. jacuzzi. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici dětský bazének. V prostoru Aquacentra je umístěna parní kabina, která je svými nepříliš vysokými teplotami a vysokou relativní vlhkostí vzduchu ideální pro uvolnění, podporuje prokrvení a čistí a zotavuje pokožku.
Bezprostředně u bazénu naleznete bar s bohatou nabídkou nealkoholických i alkoholických nápojů a pohodlná lehátka.Terasa slouží k odpočinku a slunění v letním období nebo k ochlazení po saunování.
Wellness centrum nabízí celou řadu masáží, zábalů a koupelí. Je jen na vašem výběru zda zvolíte klasickou masáž, aromaterapii nebo třeba indickou, japonskou či čínskou masáž.
Vyzkoušeli jsme masáž i čokoládovou perličku. Při masáži jsme relaxovali a načerpali síly do dalších dnů.
Hotel Prestige můžeme doporučit pro firemní a společenské akce:
- výjezdní zasedání
- firemní oslavy, setkání zaměstnanců, family day
- akce pro partnery
- školení a konference
- rodinné oslavy, svatby nebo promoce
- historické akce, teambuilding ve spojení s prostory Znojemského hradu
V hotelu nás nejvíce zaujalo:
- výborné jídlo, opravdu skvělý kulinářský zážitek
- rozsah nabídky služeb
- pěkné prostředí aquacentra
Kontakty:
Hotel Prestige ****
Pražská 100
669 02, Znojmo
GPS: 48°52'8.027"N, 16°2'8.167"E
+420 515 224 595
recepce@hotel-prestige.cz
Internet: www.hotel-prestige.cz

























