čtvrtek 3. října 2019

Best Event Awards se blíží!

Pozvánky

Už za dva měsíce proběhne nejznámější eventový festival – Best Event Awards, známý také jako BEA World.

Na konci tohoto listopadu, přesněji řečeno 27. - 30.11.2019, v Italském Miláně vybere skupina porotců ty nejlepší eventy z nejlepších napříč mnoha kategoriemi.

Tyto kategorie zahrnují Macro Events Categories Awards, pod které spadá Best B2B Event a Best B2C Event. Kategorie s nejvíce skupinami je Event Categories Awards, která zaštiťuje například ocenění za nejlepší konferenci, kulturní akce, roadshow, trade show a mnoho dalších – celkem osmnáct. Každý rok, BEA také vybírá takzvané Feature Categories Awards, v rámci kterých se oceňuje například Use of Technology, Low Budget Event, Sustainable Innovation a další.

A co z toho účastnící, a především výherci mají a především výherci mají? Kromě publicity a navazování nových kontaktů, k získání je i mezinárodní certifikát kvality. Vítězné eventy jsou také zveřejněné na stránkách BEA festivalu, které navštěvují tisíce lidí. V neposlední řadě, tato akce je jedinečná příležitost k osobnímu i kariérnímu rozvoji a nabývání nových znalostí.

Ale nebojte se, i jako divákovi vám tahle akce může hodně přinést vám tahle akce může hodně přinést. Mezi top důvody, proč se na akci přijet podívat, na webu BEA Festivalu zmiňují mimo jiné tyto: networking, vzdělávání se a zapojení se do eventového dění.

Ptáte se, kdo vlastně v minulých letech vyhrál? Možná vás to překvapí, ale Česko si vedlo v minulém ročníku výborně. Nejlépe pak JAD PRO, kteří se umístili hned v několika kategoriích – porotu zaujali hlavně svojí akci Mercedes #24Ride, která byla opravdu originální. Podívejte se na toto video a posuďte sami. Moc vám doporučujeme podívat se i na další výherce z minulého roku.

Po proběhnutí letošního ročníku se můžete těšit na report o vítězích za rok 2019, který najdete zde na webu nebo na našich sociálních sítích začátkem prosince. Facebook | Instagram | Twitter