pondělí 29. dubna 2024

Botanique Hotel Prague dokončil rozsáhlou rekonstrukci všech pokojů

Informujeme

Botanique Hotel Prague, který se nachází v centru Prahy a zároveň v pulzující pražské čtvrti Karlín, aktuálně slaví dokončení svého projektu. Od začátku dubna si hosté užívají plně zrekonstruované pokoje, které za posledních několik let prošly proměnou s investicí ve výši 4,4 milionu EUR.

Celkem 214 nově zrekonstruovaných pokojů je navrženo s důrazem na maximální pohodlí hostů. Pokoje vynikají prostorností a nabízejí více, než by moderní cestovatelé mohli očekávat. Jedním z hlavních prvků jsou elegantní koupelny, které přinášejí luxus v podobě prvotřídních designových a technologických řešení, jako jsou stylová zrcadla s ochranou proti zamlžení a velkorysé sprchové kouty s dešťovou sprchou.

Botanique Hotel Prague nabízí tři kategorie pokojů: Superior, Executive a nejvyšší Premium. Každá kategorie přináší své jedinečné výhody a nabízí hostům možnost vybrat si ubytování na míru podle individuálních preferencí a potřeb.

Pro ty, kteří hledají ubytování kombinující moderní design a přátelský servis na vysoké úrovni, se Botanique Hotel Prague stává nepřehlédnutelnou volbou při návštěvě Prahy. S kompletně zrekonstruovanými pokoji a širokou škálou nabízených služeb poskytuje hotel nezapomenutelný zážitek.

Vše je doplněno BE GREEN konceptem udržitelnosti, na kterém tým hotelu neustále pracuje a který rozšiřuje o další řešení ekologických aspektů. Tato filozofie se odráží i v designu nových pokojů, které jsou navrženy předním českým designérským studiem Olgoj Chorchoj.

Pro více informací o portfoliu služeb Botanique Hotelu Prague a POPTÁVKY po eventech: https://www.firemniakce.cz/botanique-hotel-prague