neděle 12. července 2020

BOTANIQUE HOTEL PRAGUE JE ZPĚT

Informujeme

Botanique Hotel Prague je zpět od 1. června a zatímco jiné hotely v Praze spaly, v Botanique se nezahálelo. Díky tomu v polovině července 2020 představuje svým hostům v pořadí již třetí nově zrekonstruované patro. Celkem se můžete těšit na 70+ zcela nových, přírodou inspirovaných pokojů SUPERIOR a PREMIUM.

PŘEDSTAVUJE ZBRUSU NOVÉ POKOJE
Vyzkoušejte nové plně zrekonstruované, světlé a útulné pokoje inspirované přírodou, které se nacházejí v nejvyšších patrech Botanique Hotelu Prague. Každý pokoje je vybavený klimatizací, 49“ Full HD Smart TV, bezdrátovým nabíjením, porty USB a USB-C Apple, bezplatným rychlým Wi-Fi připojením, kávovarem Nespresso® s kapslemi zdarma, konvicí na přípravu čaje, minerální vodou zdarma, mini lednicí a trezorem, do kterého pohodlně uložíte i váš notebook či jiné cennosti. Elegantní moderní koupelna pak nabízí dešťovou sprchu, zrcadlo se speciální „nezamlžující se“ technologií Anti-Fog, výkonným volně přenosným fénem a organickou přírodní kosmetiku. Proč spát kdekoliv jinde v průběhu vaší další cesty do Prahy?
https://www.hotelbotanique.com/cz/botanique-superior-king/
https://www.hotelbotanique.com/cz/botanique-premium-king-s-balkonem/

MYSLÍ NA TY, KTEŘÍ MYSLÍ NA PŘÍRODU
Nabijte své elektrické auto v Praze jednoduše během svého pobytu zdarma! Stačí přijet, připojit se a vaše auto si nabít pomocí konektoru typu 2.
Hosté s elektrickými vozidly nyní mohou během pobytu v Botanique Hotelu Prague bezplatně využít nabíječku elektrických vozidel přímo v garáži. Rezervace předem není nutná.
https://www.hotelbotanique.com/cz/news-stories/nabijeci-stanice-elektrickych-vozidel-v-hotelu-botanique-praha/

ZÁLEŽÍ MU NA VAŠEM ZDRAVÍ – NOVÁ EXTRA HYGIENICKÁ OPATŘENÍ
Vaše bezpečí a bezpečí personálu hotelu vždy bylo, je a bude nejvyšší prioritou. Vzhledem k současné situaci se v hotelu striktně dodržují následující preventivní hygienická opatření.
https://www.hotelbotanique.com/cz/news-stories/nova-extra-hygienicka-opatreni-v-nasem-hotelu/

REZERVUJTE BOTANIQUE HOTEL PRAGUE S PLNOU DŮVĚROU
Při plánování vaší další cesty do Prahy si s důvěrou zarezervujte pokoj v tomto moderním hotelu v centru Prahy. Hotel nabízí jasné storno podmínky pro stávající i nové rezervace. Zde o své peníze nepřijdete!

JIŽ JEDNA NOC V HOTELU VÁM ODEMKNE CELÉ MĚSTO aneb „V PRAZE JAKO DOMA“!
Za každou noc v Botanique Hotelu Prague obdržíte vouchery na volné vstupy do muzeí, kulturních památek, do zoo a na spoustu dalších atrakcí a zážitků. Hotel je součástí této skvělé kampaně hlavního města „V Praze jako doma“, tak na co čekáte, přijeďte do Prahy!
Host získává 2 body za odbydlenou noc, které pak jednoduše promění za vstupy do partnerských míst a institucí anebo služby průvodců. Maximálně můžete získat 8 bodů za pobyt na jednu osobu (1 bod = 200 Kč hodnoty).
https://www.vprazejakodoma.cz/jak-to-funguje/