středa 10. února 2021

CETT připravuje zvýhodněné eventové balíčky služeb

Informujeme

I přes fakt, že konferenční a ubytovací zařízení v České republice zejí prázdnotou a ubytovávají výhradně v tzv. režimu služebních cest, neznamená to, že by se v CETT - Centru environmentálních technik a technologií nic nedělo.

Intenzivně se zde připravují na dobu, kdy dojde k uvolnění podmínek podnikání, restartu turismu a obrození sociálních vztahů. Mezi novinky, které bude CETT v oblasti konferenčního turismu nabízet, patří škála konferenčních balíčků zvýhodňující podmínky pro pořádání firemních, společenských nebo soukromých eventů z nichž si budou moci pořadatelé eventů vybrat ten nejvhodnější pro jejich akci.

CETT je lokalizováno uprostřed mimořádné industriální architektury bývalého továrního komplexu pro výrobu tkaných vlněných koberců BYTEX Vratislavice. CETT vznikl revitalizací tohoto brownfields v letech 2009 – 2013 a je mimořádným moderním a funkcionalistickým centrem s vynikajícími podmínkami pro pořádání odborných, firemních či společenských eventů, trávení volného času a také zázemím pro podnikatelské subjekty.

Ve zrekonstruovaných prostorách na Vás dýchne historie budov spojená se vkusně a moderně zařízenými prostory vybavenými nejmodernější audiovizuální technikou. Ubytovací komplex s vysokým standardem (hodnocení booking.com – 8,8 skvělé) poskytuje veškeré pohodlí a zázemí, na které jsou dnes již hosté zvyklí včetně zvýšených hygienických opatření. To vše, umístěné v klidném prostředí podhradí majestátního zámku v Náměšti nad Oslavou, je dnes unikátním prostorem s originálním obsahem.

Díky lokaci v blízkosti centra města, významných pamětihodností, blízkých okolních lesů a malebného údolí řeky Oslavy a dobré dopravní dostupnosti z D1 je CETT oblíbenou volbou jak hostů, kteří zde tráví svůj volný čas, tak firemních klientů a jejich eventů.

Prostory CETT
Centrum disponuje rozsáhlými prostory, které skýtají možnost širokého využití (konference, semináře, školení, workshopy, společenské eventy, eventy indoor/outdoor):

 • kongresový sál s kapacitou 140 osob
 • učebna s komplexním technickým, technologickým a sociálním vybavením s kapacitou 50 osob
 • ubytování s kapacitou 50 lůžek (25 pokojů), pokoje jsou vkusně zařízeny, vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a toaletou; při výběru vybavení byl pak kladen vysoký důraz na použití přírodních materiálů, které jsou v souladu s celkovým pohledem vedení společnosti na životní prostředí a zdravý životní styl

Služby a technické vybavení CETT

 • tlumočnický a sekretářský servis
 • kopírování
 • návrh a tisk pozvánek a brožur
 • zajištění komplexních cateringových služeb včetně ochutnávky regionálních produktů z Vysočiny
 • zajištění dopravy
 • doprovodné programy
 • zdarma připojení k internetu WIFI ve všech prostorách
 • kompletní technické zabezpečení (dataprojektory, projekční plátna, flip charty s příslušenstvím, televize, DVD a CD přehrávač, laserová ukazovátka, panely a závěsné tabule pro prezentace atd.).

Kontakt: Podhradí 1022, 675 71 Náměšť nad Oslavou, tel.: 724 759 430, e-mail: info@cett.eu, www.cett.eu

Podpořil Kraj Vysočina