středa 1. listopadu 2023

Chcete si rozbalit kouzelný předvánoční čas? Aquapalace Hotel Prague představuje jedinečný zážitek z firemního vánočního večírku!

Inspirujte se

Hledáte skvělý způsob, jak odměnit své zaměstnance a projevit uznání za jejich tvrdou práci po celý uplynulý rok? Aquapalace Hotel Prague nabízí výjimečnou kombinaci relaxace a zábavy. Díky jedinečnému propojení s aquaparkem, prvotřídnímu vybavení, špičkové gastronomii a odhodlání překonat očekávání hostů je Aquapalace Hotel Prague ideální volbou pro firemní akce a oslavy.

Zkušený eventový tým Aquapalace Hotel Prague s vámi bude úzce spolupracovat, aby přizpůsobil každý detail vašeho večírku tak, aby vyhovoval vašim specifickým potřebám a rozpočtu.

Relaxační programy, ohnivá show u mořského vlnobití, potápěčská jáma, bylinné rituály, ochutnávku vín, koňaků nebo čokolády, DJ a skvělá hudba a v neposlední řadě špičková gastronomie… A to je pouze malá ukázka možností, které můžete v Aquapalace Hotel Prague využít. Pro ty, kteří si chtějí oslavy prodloužit, hotel nabízí pohodlné pokoje zajišťující klidný spánek. Bohatá bufetová snídaně až do 11 hodin je samozřejmostí.
Pro rezervaci firemního vánočního večírku v Aquapalace Hotel Prague zašlete poptávku a kontaktujte eventový tým.

Nenechte si ujít tuto příležitost, jak pozvednout firemní oslavu svátků do nových výšin.

Nestihnete večírek ještě letos? Pak připravte úžasný novoroční večírek a užijte si vy i vaši hosté (zaměstnanci či obchodní partneři) vše v klidnějším tempu!

Poptávky a prezentace: Aquapalace Hotel Prague