Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

Pozvánka na MICE Trip do Ústeckého kraje

Zveme vás na dvoudenní atraktivní MICE trip do „Ústeckého kraje – ideální destinace pro konference i zážitky!“, v termínu od 14.6. do 15.6.2016.

Akce je pořádána North West Bohemia Convention Bureau ve spolupráci s Czech Convention Bureau a je určena organizátorům MICE akcí, pořadatelům firemních akcí, eventovým a incomingovým agenturám a korporátním firmám. 

MICE trip je zaměřen na oblast Českého středohoří a Českého Švýcarska. Během dvou dnů si prohlédnete řadu konferenčních míst, zajímavých objektů pro pořádání firemních akcí, vyjedete lanovkou do hotelu Větruše, projedete se po řece Labi, ochutnáte polabská vína, navštívíte park České Švýcarsko.

Ústecko je známé svou výbornou dostupností, přírodní a historickou rozmanitostí i nabídkou konferenčních míst a služeb, která uspokojí většinu MICE organizátorů i velkých zákazníků. MICE trip do Ústeckého kraje je určena pro akce středního a menšího rozsahu.

 

Pro závazné přihlášení k akci pište naoffice@northwestconvention.cz – paní Radana Kubíčková/+420 724 105 422. Kapacita účastníků je omezena. Uzávěrka přihlášek je 27.5.2016.

777 226 603 info@firemniakce.cz