Najděte si ty nejlepší nabídky:
Rozšířené vyhledávání

Nadešel nejvyšší čas na plánování Vaši firemní akce.

ZDARMA PROSTORY PRO FIREMNÍ VEČÍRKY A KONFERENCE

Pokud si ještě letos v prosinci vyberete Mikulov, jako destinaci pro svou firemní akci, nebudete litovat. V Hotelu Eliška pro Vás máme připravené zázemí pozůstávající z 2 vinných sklepů o kapacitě až 170 osob a 4 konferenčních místností o kapacitě až do 120 osob. Dále nabízíme hotelovou restauraci o kapacitě 150 osob.
VYUŽIJTE NAŠE PROSTORY ZCELA ZDARMA
Vyberte si pro svou akci některý z našich prostor. Ty nabízíme bezplatně v případě využití ubytování. Na aktuální dostupnost prostor se můžete dotázat e-mailem na provozni@hoteleliska.cz nebo na čísle 777 840 450.

Křížový sklep
Kombinace moderního a tradičního provedení Vás okouzlí hned po vkročení do tohoto sklepu. Sklep je ideální pro akustická hudební vystoupení, ale především pro ochutnávky vín, které můžete vyzkoušet od místního producenta, Vinařství Volařík.

Vinný sklep Eliška
Tradičně provedený moravský sklep nabízí dostatečně velké prostory pro pohoštění až 100 návštěvníků. Vhodný pro svatby, firemní akce nebo hudební vystoupení. Disponuje vlastní kuchyňkou a zázemím pro rautové stoly.

Konferenční místnosti
Hotel Volarik disponuje 3 konferenčními sály o celkové kapacitě až 120 osob při různých typech sezení (divadelní, školní, oválné). Sály jsou situovány blízko sebe, proto nabízí možnost jejich společného využití i pro větší akce. Všechny sály disponují potřebnými technologiemi pro malé i velké akce.

Hotelová restaurace
Nabízíme různé možnosti stravování pro malé i velké skupiny. Sem patří možnost výběru á la carte, nebo jednotný výběr z jídelníčku pro celou skupinu. Dále coffee breaky, ve kterých si můžete vybírat z pestré nabídky pokrmů. Naší specialitou jsou rauty, které dokážeme připravit v hotelové restauraci nebo v některém z našich vinných sklepů na základě dlouhodobě osvědčených zkušeností.

www.hoteleliska.cz

777 226 603 info@firemniakce.cz