pondělí 2. března 2020

Co nám nabídne pátý ročník EVENTEXPO již tuto středu 4.3. v Bratislavě?

Pozvánky

Jednou za dva roky představuje EVENTEXPO široký výběr dodavatelů z eventového prostředí a pro své návštěvníky má připraveno více než 120 expozic. Nyní opět přináší množství novinek a představí se i rekordní počet nových subjektů. Přibližně 60% vystavovatelů je součástí EVENTEXPO poprvé.

V prostorách Incheba Expo arény, na ploše 1800 metrů čtverečních, najdete velké i malé vystavovatele nejen ze Slovenska, jejich novinky a expozice, které si připravovali i několik měsíců. "Jsme si jisti, že na EVENTEXPO 2020 v jeden den na jednom místě načerpáte maximum inspirace a trendů pro Vaše eventy." dodává ředitelka akce Petra Poláková.

Na čtvrtém ročníku se v Refinery Gallery vystřídalo více než 1500 návštěvníků. Tím, že se pátý ročník koná v Incheba Expo aréně, očekávají pořadatelé rekordní účast.

I v tomto ročníku bude pro eventové talenty připravený kariérní stánek, kde se mohou všichni zájemci ucházet o práci v eventových agenturách, technických nebo cateringových firmách nebo v hotelech či eventových prostorech.

EVENTEXPO 2020 se uskuteční 4. března 2020 v prostorách Incheba Expo arény v Bratislavě v čase od 10:00 do 18:00 hodin.

Těšíme se na setkání s vámi!