pátek 15. listopadu 2019

Co nezapomenout na firemní vánoční večírek

Inspirujte se

Hlavní nápady na vánoční večírek už asi máte, ale pokud máte zároveň pocit, že jste zapomněli na nějaké detaily, tak je tento článek přímo pro vás. Podívejte se na naše tipy a ujistěte se, že vašemu firemnímu vánočnímu večírku nebude chybět opravdu nic!

Zábava
Vánoční večírek je především o tom se sejít, ale měli byste dát lidem příležitost se i dobře pobavit – a k tomu je někdy potřeba víc než jen skvělý vánoční prostor, dekorace a catering. Ujistěte se, že v rámci vašeho programu je plno různorodých vystoupení či her. Doporučujeme najmout živou kapelu a připravit škálu doprovodných aktivit.

Místa k sezení
Ano, sice pořádáte večírek, ale místa k sezení jsou opravdu důležitá, obzvlášť pokud chcete, aby hosté na vašem vánočním večírku vydrželi co nejdéle. Ujistěte se tedy, že jich na vaší akci bude dostatek!

Promluvte si s dodavateli o možnosti přesčasu
I když plánujete konec všech aktivit například na půlnoc, je možné, že se váš vánoční večírek o pár hodin protáhne a s prodlouženým večerem se můžou prodloužit i účty od dodavatelů. Promluvte si s nimi dopředu o tom, kolik by vás stál čas navíc, ať po akci nejte nemile překvapení.

Doprava
Během vánočního večírku si každý rád dá skleničku nebo dvě. Dejte všem hostům vašeho večírku volnost tím, že zajistíte odvoz pro všechny, co budou konzumovat alkohol. Uvidíte, že si vaši firemní akci mnohem více užijí a zůstanou i mnohem déle.

Diety a alergie
Nezapomeňte, že hodně hostů, které jste pozvali na váš vánoční večírek, může mít nějaké stravovací omezení. Ať už jde o bezlepkovou či veganskou dietu, ujistěte se, že je na to váš catering připraven. Pamatujte také na lidi, kteří nekonzumují alkohol, a připravte zajímavou selekci mocktailů.