CODA Restaurant

CODA Restaurant

Ideální místo pro elegantní večeři

Tržiště 9, Praha 1 70

CODA znamená mimořádný kulinářský zážitek v prostorách jedinečného interiéru hudebního hotelu ARIA v srdci Malé Strany.
Restaurace, stejně tak jako hotel, ve kterém se nachází, byla navržena studiem italských architektů, v interiéru najdete mnoho uměleckých děl a řadu originálních obrazů, plastik a soch od Dalího přes Myslbeka až po Picassa.
Jako součást špičkového hotelu nabízí restaurace Coda rozmanité možnosti pro uspořádání firemních akci či rodinných oslav či setkání s vašimi blízkými.

Restaurace Coda
Intimní prostředí restaurace CODA lze využít pro uspořádání rodinné oslavy, narozenin či jiné zvláštní příležitosti. Kapacita činí 30 míst.

Střešní terasa
Toto jedinečné místo vás uchvátí překrásným výhledem na střechy malostranských domů i velmi příjemnou atmosférou. Kapacita restaurace 30 míst, kapacita na stání 70 míst.

Knihovna u krbu
Intimní prostor s hořícím krbem lze pronajmout pro romantickou večeři ve dvou, jako originální místo k oslavě zásnub, narozenin či výročí svatby. Samozřejmostí je naprosté soukromí a dokonalý servis.

Velké a malé kino
Dvě soukromá kina pro 12 nebo 6 osob lze využít pro rodinné projekce, sledování sportovního přenosu s přáteli nebo jako originální místo pro romantickou večeři při sledování filmu na velkoplošné obrazovce. Obě místnosti jsou vybaveny velmi pohodlnými křesly či pohovkou, špičkovou ozvučovací technikou a možností vybrat si svůj oblíbený film z mediatéky čítající více než 5000 DVD nosičů.

Vhodné pro

meeting • privátní snídaně / oběd / večeře • seminář / workshop / networking / školení • tiskovka • umělecké vystoupení • vánoční večírek • večírek / party / oslava

Vybavení

  • klimatizace
  • terasa / balkon
  • ubytování
  • zasedačka / salonek

Vybíráme pro vás podobné prostory

Loft

Město Moře Loft

Praha 7 70

Ateliér, kde se zachovala tovární okna, skrze které je prostor vyplněný spoustou denního světla. Interiér je jednoduchý a variabilní, a díky tomu se dá přeměnit podle vašich představ. Kromě eventů a firemních akcí je loft ideální prostor pro různá focení nebo pořádání kurzů a dílen.

Sklep

Kellyxír Sklep

Praha 1 70

Sklepní prostory alchymistické hospůdky Kellyxír mají vlastní vstup ze dvora. Lze jej tedy využít k soukromým i svatebním večírkům a teambuildingům.

Hoffa bar

Hoffa bar

Praha 1 70

Vyhlášený bar v industriálním stylu s 12 metrovým barem

Dvůr

Kellyxír Dvůr

Praha 1 70

Prostorný dvůr před alchymistickou hospůdkou Kellyxír je vhodný pro venkovní koncerty, či jiná umělecká vystozpení nebo výjimečné akce v jedinečném prostředí historického centra Prahy.

Multifunkční sál

Vindyšova továrna Multifunkční sál

Praha 5 70

Velký multifunkční sál bývalé továrny

Atrium

Villa Dom Carli Atrium

Středočeský kraj 70

Dominantním prvkem Villy Dom Carli je Atrium v toskánském stylu. Rustikální kamenný obklad v kombinaci se zelenými detaily dodávají prostoru nezaměnitelného italského ducha.

WorkLounge Karlín

WorkLounge Karlín

Praha 8 70

Moderní prostor v pražském Silicon Valley, který si Vás podmaní

Kafe Patra Klub

Kafe Patra Klub

Praha 10 70

Multikulturní centrum v Krymské

Hodovní síň

Zámecký Hotel Třešť Hodovní síň

Kraj Vysočina 70

Úžasný prostor pro středně velké akce různého charakteru.