úterý 27. října 2020

Což takhle svatbu, princi?

Informujeme

„ANO“, chvíle naprostého štěstí, dojetí i slz, které za několik okamžiků vystřídá milion otázek a panika. Datum, raději v pátek nebo v sobotu? Šaty, volné nebo nabírané? Hudba, kapela nebo DJ? A co teprve místo! Město nebo venkov, radnice nebo stodola, kostel nebo kaplička, hotel nebo snad zámek? Už jen z představy obvolávání některým skáčou pupínky, při představě množství osobních prohlídek a času na nich stráveného jdou mnozí rovnou do mdlob.

Udělejte to chytře, a co můžete, přenechte jiným. Zkoušku šatů budete muset zvládnout sami, ale s výběrem místa se obraťte na Hradec Králové Region Convention Bureau! Ve svém portfoliu mají ty nejatraktivnější svatební místa v Královéhradeckém kraji, od venkovských statků až po zámecká sídla. Dle vašich požadavků dají do kupy všechny odpovídající subjekty, se kterými domluví vše potřebné. Osobní prohlídky pak budete absolvovat už jen u těch míst, která opravdu přicházejí v úvahu.
Nebojte se ani netradičních termínů. Pokud datum svatby připadá místo typické soboty na úterý, budete ji mít v úterý. A pokud si přejete svatební den v listopadu, bude v listopadu. Spousta svatebních míst vám bude dokonce vděčná za rozložení do celého roku, místo do obvyklých 5 měsíců.
Pro výběr toho správného místa doporučujeme sledovat seriál Svatební speciál na facebooku @micehkregion, kde se každý čtvrtek objeví jeden tip se zajímavostí, kterou jste o daném místě určitě netušili!

Kontakt:
Hradec Králové Region Convention Bureau
Zieglerova 91, 500 03 Hradec Králové
e-mail: mice@hradecko.eu
tel.: +420 702 197 657
www.micehkregion.com/svatby