úterý 3. července 2018

Event Arena s projektem pro Komerční banku zabodovala

Informujeme
  1. května byly slavnostně vyhlášeny a předány ceny na gala večeru, který se uskutečnil ve zbrusu novém sále DOX+, který se nachází v nové budově Centra současného umění - galerie DOX.

Do prvního ročníku bylo přihlášeno 30 prací v 5 kategoriích, a to B2B EVENT (Eventové projekty pro klienty a obchodní partnery, B2E EVENT (Eventové projekty pro zaměstnance), B2P/P2P EVENT (Eventové projekty pro veřejnost), B2C EVENT (Eventové projekty pro spotřebitele) a Inovace roku.

Ze shortlistovaných prací byly vybrány vítězné práce během zasedání odborné poroty, které předsedala Andrea Faflíková, Senior Brand Relations & Events Managerka společnosti Lego.

_To, že 9 měsíců od založení Asociace došlo k vyhlášení oborových cen považuji za velký úspěch a 30 přihlášek je velice slibný přislib do budoucna.__Je vidět, že taková oborová soutěž na trhu chyběla a těšíme se už teď na další ročníky ",_říká Norbert Pýcha, předseda České eventové asociace.

Kromě Event Areny, která za svoji vítěznou práci v kategorii B2E získala Grand Prix, nejvýraznější úspěchy zaznamenala agentura JAD Productions, která získala čtyři ocenění, z toho jedno první místo, a dále agentura Next Level s dvěma prvními místy.

Přehled kompletních výsledků:

Grand Prix – absolutní vítěz

• Rádio 201.7 (Event Arena pro Komerční banku)

B2CB (akce pro obchodní partnery)

• 1. místo: Reactions Conference (Next Level pro Unipetrol)
  • 2. místo: Talks inspired by HB Reavis (Creative Pro CZ pro HB Reavis)
  • 3. místo: Czech Renaissance YPO Intercontinental Chapter 2017 (Quix Event pro Wood & Company)

B2C (akce pro spotřebitele)

• 1. místo: Red Bull Air Race World Championship (Next Level)
  • 2. místo: Teniskology (JAD Productions)
  • 3. místo: Audiovizuální festival Vltava žije (Art 4 Promotion pro ČEZ)

B2E (akce pro zaměstnance)

• 1. místo: Rádio 201.7 (Event Arena pro Komerční banku)
  • 2. místo: JSME Česká spořitelna (Concept Line pro Českou spořitelnu)
  • 3. místo: Přivítejte IQOS (Yezede pro Philip Morris)

B2P (akce pro veřejnost)

• 1. místo: Festival světel Valmez (AV Media pro Festival světel Valašsko)
  • 2. místo: Modrá zóna České spořitelny na Colours of Ostrava 2017 (MVP Events pro Českou spořitelnu)
  • 3. místo: Cycles by Yemi A.D. (JAD Productions v OD Kotva)

Inovace roku

• 1. místo: Mistrovství v malování ve virtuální realitě (JAD Productions, X-Lab a Chemistry Gallery na VR Clash)
  • 2. místo: Cycles by Yemi A.D. (JAD Productions v OD Kotva)
  • 3. místo: Unilever AXE – Utubering 2017 (Event Arena)

Česká eventová asociace připravila první ročník národní soutěže o nejlepší počiny v oblasti eventové komunikace s cílem ocenit mimořádné eventové projekty, nadstandardní služby dodavatelů poskytnuté v rámci eventových projektů a přispět tak ke zvýšení významu eventového odvětví v České republice.

Partnery slavnostního večera jsou Creative Pro, Xlab, Audiolight service, Borovka event, Vybaveníproakce.cz, DOX , NO BOX CATERING, JAD Production, Quix event a Fox Hunter.