úterý 17. října 2023

Event Fest 2024 vám představí řadu novinek!

Informujeme
  1. ročník největšího eventového festivalu v České a Slovenské republice se uskuteční 24. 4. 2024 v Křižíkových pavilonech na Výstaviště Praha!

Další ročník Event Festu se uskuteční 24. 4. 2024 v Křižíkových pavilonech na Výstavišti Praha, které po rekonstrukci nabídnou historicky největší plochu pro expozice.

"Všechny čtyři Křižíkovy pavilony prošly v předcházejících dvou letech kompletní rekonstrukcí, a tak je rok 2023 pro ně po delší pauze rokem v plném provozu. Mají za sebou výstavy, konference, firemní akce, koncerty i veletrhy. V květnu jsme během tří týdnů zvládli odbavit dokonce tři velké vícedenní veletrhy, což je samozřejmě velmi náročné na přípravu prostoru i logistiku. Ale vyzkoušeli jsme si, že i to zvládneme. Ty prostory jsou krásně čisté, industriální, vybavené technologiemi a variabilita akcí, které dokáží pojmout, je opravdu obrovská,“ říká Marie Šteglová, obchodní ředitelka Výstaviště.

V krásných prostorách Křižíkových pavilonů, tak letos opět představíme široké eventové komunitě to nejlepší ze světa eventů. Po úspěšném letošním ročníku vám chceme přinést ještě více trendů, ještě více inspirací, ještě více emocí!

Jaké novinky pro Vás chystáme?

EXPERIENCE ART ZONE
Více kreativy!

V roce 2024 vytvoříme na Event Festu novou zónu, která návštěvníkům přinese inspirativní zážitek ve formě interaktivní expozice tvořené spojením práce umělců, event manažerů, kreativců a dodavatelů.

CREATIVE BATTLE
Více energie!

Další novinkou budou kreativní battles umělců a tvůrců různých směrů a chutí.

TALKS ZONE
Více do hloubky!

Letos poprvé v rámci EVENT EXPA otevřeme pro hosty možnost více se ptát odborníků za pomocí diskuzních panelů.

NOVOU EVENTOVOU APLIKACI
Více networkingu!

Připravujeme pro Vás větší zapojení skrze eventovou aplikaci, kde si budete moci tvořit vlastní program, sledovat, co se kde aktuálně děje, nebo si domlouvat schůzky přímo s vystavovateli skrze networkingovou funkci!

Více informací o Event Festu naleznete na webové stránce www.eventfest.cz.

Těšíme se na osobní setkání a úžasnou atmosféru.

Za tým FiremniAkce.cz a Event Fest
Dominik Jandus