čtvrtek 6. října 2022

Firemní event na nejdelší motokárové trati v Evropě

Inspirujte se

Pokud chcete uspořádat legendární firemní večírek, na kterém se vyřádí všichni vaši zaměstnanci, musíte si vybrat motokárovou trať v Kart Centru Radotín. Ta se může pochlubit celkovou délkou 1 300 m a prvenstvím mezi obdobnými tratěmi v Evropě. V areálu se nachází prostorné zázemí s restaurací i speciální dráha určená pro dětské závodníky.

Kdo by nechtěl porazit šéfa na plné čáře? U motokárových závodů mají všichni závodníci stejné podmínky a odpadá klasické dilema každého sportovního dne – co když na to některý zaměstnanec nemá fyzičku? Nemusíte nutně závodit na čas, na pořadí nebo jen na vytrvalost, motokárová dráha je svou šíří 6 m a 55 zatáčkami vhodná i pro pouhou zábavnou jízdu jen tak pro radost. V jednu chvíli se na dráhu dostane až 24 motokár, které dokáže řídit opravdu každý. Není nutné vlastnit řidičské oprávnění. Nejen délka dráhy je chloubou tohoto komplexu, zajímavostí je i skutečnost, že část dráhy je krytá, v prostředí bývalého skleníku a zbytek se nachází ve venkovní části.

Opravdoví petrolheadi ocení možnost získání licence na motokáry Racing. Ty nabízí ten správný adrenalin. Jako zázemí lze využít i prostory místní restaurace s kapacitou až 300 osob. Místní kuchaři připravují speciality přímo před hosty na cihlovém grilu. Spokojeni s širokou nabídkou pokrmů budou i závodníci vegetariáni. Přímo v prostorách restaurace je promítací plátno s přehledy závodů, pořadím jezdců na dráze, časomírou a videoprojekcí. Pro případy konání předváděcí akce jsou na místě k dispozici výstavní prostory o rozloze 250 m2.

Jízdu na motokárách si objednáte ZDE