Frutiko

Ovocné kytice a originální catering

celá ČR

Frutiko.cz vyrábí ovocné kytice a bonboniéry sedm dní v týdnu vždy zcela čerstvé těsně před doručením z těch nejlepších surovin a nabízí možnost doručení kurýrem po celé Praze a v případě velkoobjemových objednávek i po celé České republice. Osobní přístup, nabídka na míru, objednávka online i telefonicky a platba na fakturu jsou samozřejmostí. Neváhejte kontaktovat Frutiko s jakýmikoli speciálními požadavky pro vaši firemní akci či jinou společenskou událost.

FIREMNÍ AKCE

Ovocné kytice a jednohubky z ovoce v čokoládě zdobené oříšky, mandlemi, skořicí či kokosem představují zdravé a originální občerstvení, které oživí každou společenskou akci a večírek. Frutiko dále nabízí malé ovocné kytičky a bonboniéry jako dárky pro hosty akce. Podle počtu hostů a vaší představě o složení ovoce, barevné kombinaci a dalších požadavků vám Frutiko připraví nabídku na míru.

SVATEBNÍ HOSTINA

Ovocné kytice a bonboniéry Frutiko můžete také využít jako občerstvení a dekoraci vaší svatební hostiny. Frutiko nabízí malé „výslužky“ z čerstvých jahod nazdobených do podoby ženicha a nevěsty i velké ovocné kytice opět s ženichem a nevěstou jako dominantu svatebního rautu. Ovocné kytice Frutiko jsou také oblíbené jako svatební dar pro novomanžele.

VÝZDOBA KONFERENCE ČI HOTELU

Zdravé a netradiční občerstvení plné vitamínů ocení jistě i hosté vaší konference, meetingu či jiných aktivit. Vyberte si z nabídky ovocných kytic a bonboniér na internetových stránkách nebo kontaktujte Frutiko pro objednávku dle vašich požadavků.

DÁRKY PRO OBCHODNÍ PARTNERY A VÝZNAMNÉ KLIENTY

Pokud chcete své obchodní partnery a významné klienty obdarovat originálním a zdravým dárkem, vhodným pro každého, vyzkoušejte ovocné kytice či bonboniéry Frutiko. Kytice a bonboniéry Frutiko dárkově zabalí v barvách vaší společnosti a k dárkům přiloží váš vzkaz s logem společnosti.

Kontaktujte Frutiko pro nabídku na míru!
www.frutiko.cz