středa 18. října 2017

Hotel Bellevue

Informujeme

Hotel Bellevue Český Krumlov, v historii známý jako hotel U Města Vídně se nachází v samotném srdci městské památkové zóny. Nabízí celkem 66 dvoulůžkových pokojů ve čtyřech kategoriích a je ideálním místem pro pořádání široké škály aktivit, jako jsou firemní akce, konference, semináře a kongresy.

Hotel Bellevue Český Krumlov má velice zajímavou historii, první písemná zmínka o budově pochází z roku 1561, kdy byla budova využívána jako místní pekárna. V roce 1870 přestavěl pekárnu majitel Tomáš Soukup na zájezdní hostinec "U Města Vídně". Roku 1929 přikoupil Jiří Kerschbaum tři samostatná křídla vedlejší budovy bývalého kláštera. Od roku 2012 dostal hotel nový název Bellevue a zařadil se do sítě butikových hotelů spravovanou společností Asten hotels.

Hotel nabízí ubytovací služby v celkem 66 útulných pokojích od kategorie Superior, přes Deluxe až po prezidentské apartmá, které je o rozloze 127 m2 největším hotelovým pokojem v Českém Krumlově. Všechny pokoje jsou provoněny přírodní francouzskou kosmetikou značky L´Occitane, kterou si lze zakoupit i v hotelovém obchodě. Pro každého hosta se slevou 10 %. Útulné zázemí hotelu dotváří privátní sauna, masážní místnost a letní zahrada.
Hotel nabízí prvotřídní gastronomické služby restaurace Le Jardin, která patří dle názorů návštěvníků portálu Tripadvisor k nejlepším restauracím v jihočeském kraji.

Pro konference, meetingy a workshopy nabízí hotel dvě technicky plně vybavené konferenční místnosti a k nim příslušné cateringové služby. Velmi rádi sestavíme váš teambuildingový program či doporučíme některou z oblíbených aktivit během vašeho pobytu.

Hotel je partnerem každoročních kulturně – společenských akcí jako jsou Festival vína Český Krumlov, Moda Fashion Days či Mezinárodní hudební festival.

Výborná lokalita, příjemné prostředí, rozumné ceny a přátelský personál, to vše nabízí hotel Bellevue bez rozdílu každému váženému hostu.

_ _

Hotel Bellevue

Latrán 77, 381 01 Český Krumlov

T: 420 380 720 177
E: info@bellevuehotels.cz

www.bellevuehotelkrumlov.cz

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.