čtvrtek 25. ledna 2024

Hotel Duo: Perfektní místo pro firemní teambuilding nebo kick-off meeting

Inspirujte se

Hotel Duo se řadí k nejlepším konferenčním lokacím v Praze. Pyšní se širokou škálou výhod, které ho činí ideálním místem mj. pro pořádání firemních teambuildingů a kick-off meetingů.

S variabilními konferenčními prostory, zbrusu novým technickým vybavením a skvělou dostupností nabízí tento hotel nejen prostředí pro produktivní pracovní setkání, ale také možnosti pro nezapomenutelné společenské zážitky.

Díky skvělé dopravní dostupnosti, vlastnímu velkokapacitnímu parkovišti a umístění jen pár kroků od stanice metra C je Hotel Duo snadno dosažitelný autem i MHD. Hotel disponuje variabilním konferenčním centrem, zahrnujícím 9 konferenčních místností různých velikostí. Největší kongresový sál Praha pojme až 430 účastníků. Pro doprovodný program je přímo v hotelu k dispozici řada možností: X-bowling Prosek s 12 drahami, studio s thajskými masážemi, fitness centrum nebo moderní restaurace Food&Mood. Rozlehlá hotelová zahrada s letní terasou nabízí v letních měsících ideální prostředí pro grilování, open-air kávové přestávky, týmové hry, koktejly a zahradní slavnosti. Profesionální hotelový tým zajistí libovolný program vašich akcí. Ať už chcete své hosty potěšit gastronomickým zážitkem s degustací, pozvat je na párty ve stylu kasino, profesionální kouzelnické představení, ale i třeba barmanskou show, hospodský kvíz nebo výlet do virtuální reality, nebo uspořádat taneční večer s DJ.

S Hotelem Duo máte vše na jednom místě – snadný přístup, dostatečnou kapacitu pro firemní akce i nejrůznější aktivity, ubytování v 654 pokojích i široký výběr doprovodných programů. Když si přejete udělat dojem a zároveň dosáhnout efektivního firemního setkání, Hotel Duo je volbou, která spojuje profesionální průběh akce s jedinečnými zážitky pro účastníky.

Více informací a poptávky: https://www.firemniakce.cz/jan-hotels-hotel-duo