neděle 28. února 2021

Hotel Monaco připravuje motivační balíčky

Informujeme

Stýská se nám po ruchu, který obvykle proudí naším hotelem a stýská se nám po návštěvnících Hotelu Monaco. A proto neodpočíváme – připravujeme se zde na chvíli, kdy budeme moci my i další podnikatelé otevřít dveře a přivítat Vás.

Proto chystáme pro celou řadu překvapení v podobě drobných úprav, které Vám mají přinést větší komfort. A abychom Vás motivovali k návštěvě, připravili jsme celou řadu motivačních balíčků zaměřené jak na jednotlivce, tak firemní klientelu. Pořádání firemních, společenských nebo soukromých eventů je přeci jen naše doména a právě díky včasné rezervaci můžete získat až 10 % slevu na naše služby.

Při rozhodování, kde Vaši akci uspořádat, nezapomínejte na naši profesionalitu, ale i další faktory. Náměšť leží v blízkosti dálnice D1 a to téměř v srdci republiky. Milovníkům přírody učaruje množství okolních lesů, divoké údolí řeky Oslavy. Pro Ty, co mají rádi historii je zde k vidění renesanční zámek, barokní kostel sv. Jana Křtitele a dostupnost památek UNESCO jako je Třebíč a Žďár nad Sázavou.

Více informací o hotelu zde.

Podpořil Kraj Vysočina