úterý 24. října 2017

Jedinečná atmosféra Hotelu International****, Velká Lomnice, Slovensko

Vyzkoušeli jsme

Zveme vás do jedinečného hotelu v Tatrách. Hotel citlivě zasazený do krajiny je součástí golfového resortu Black Stork. Vzhledem k zájmu našich uživatelů o zajímavé zahraniční lokace jsme se na základě doporučení vydali hotel a jeho služby vyzkoušet.

Příjezd k hotelu je dobře značen, kapacity parkovišť dostatečné. Hosté mají hlídané parkoviště zdarma.
Příjemná recepční nás seznamuje s možnostmi hotelu pro ubytované hosty a předává karty od pokoje. Náš pokoj se nachází v prvním patře a okna balkonu jsou situována přímo na golfové hřiště. Pokoj působí útulně včetně velké postele, nechybí Wi-Fi připojení k internetu a pracovní stůl. Získáváme informaci, že hotel je vlastně rodinný.

Hotel disponuje 28 dvoulůžkovými pokoji a 1 apartmá. Během pobytu se můžete těšit pohledem na hřebeny Vysokých Tater nebo na golfové hřiště. Veškeré vybavení hotelu působí elegantně, ale zároveň navozuje velice příjemnou atmosféru.

Setkání se sales managerkou v lobby baru bylo plné informací. Osvěžili jsme se domácí limonádou, kávou a vynikajícím dezertem, které peče hotelová cukrářka. Lobby bar můžete využít pro neformální jednání i jako místo relaxace a odpočinku po turistice či sportu.

Následně jsme si v doprovodu managerky prošli celý hotel a jeho možnosti pro konferenční společenské či teambuildingové akce. Tyto jsou opravdu široké a tak si můžete naplánovat unikátní setkání uprostřed golfového resortu. Pro akce lze využít prostory indoor baru, zimní zahrady či VIP salonku. Zimní zahrada nás zaujala denním světlem a překrásnou scenérií štítů Vysokých Tater. Catering je zajištěn dle požadavků hostů: cofee break, obědy či večeře formou servírovaného menu či bufetu, raut, grilování na letní terase.

K večeři ochutnáváme Hovězí consommé s krupicovým knedlíčkem a Zvěřinové ragú na burgundský způsob. Vynikající úprava a kombinace chutí. Procházíme se večerní přírodou kolem hotelu. Díky tichu a přírodě byl spánek ničím nerušený a dlouhý.

Druhý den začínáme vydatnou snídaní podávanou bufetem. Půjčujeme si golfové vybavení a v doprovodu trenéra se vydáváme na kryté golfové odpaliště. Údery pod odborným vedením nám celkem jdou a tak přecházíme trénovat patování. Po obědě a kávě na terase hotelu (opět s výhledem na Tatry) následované odpočinkem jdeme zkusit hru na 3 PAR golfové akademii. Což je vlastně takové menší hřiště o třech jamkách. Tato hra nás baví nejvíce a tak poctivě trénujeme následující dvě hodiny.

Klid a příroda poskytují soustředění na hru. Kromě 27 jamkového golfového hřiště (3 kombinace hřišť: Taylor & Braid, Braid & Vardon, Taylor & Vardon) je k dispozici kryté odpaliště (driving range), chipping area, 2x putting green a 3 PAR golfová akademie, profesionální golfoví trenéři, půjčovna golfového vybavení a vozíků, golfový obchod a simulátor.

Hosté hotelu mají k dispozici neomezený vstup do wellness centra a tak odpočíváme ve vnitřním bazénu s protiproudem a vířivkou. Otevřeno je 7:00 - 22:00 hodin. Zcela nás uchvátil venkovní teplý bazén s terasou a opět s nádherným výhledem na Tatry. V bazénu jsou i masážní trysky. Na pokojích jsou k dispozici župany a tak do wellness projdete velice pohodlně. K osvěžení je připravena voda. Zájemci si mohou doobjednat masáže a další procedury.

Druhý den po snídani jedeme navštívit blízký Wild Park. Jedná se o zoo, která nabízí i kontaktní a vzdělávací program. Nadchne zejména děti, chameleoni jsou úžasní.

Obědváme v hotelové restauraci. Tentokrát zkoušíme Hříbkové kapučíno s klouzkovou pěnou a Pappardelle v krémové kuřecí omáčce s křepelčím vajíčkem a uzenou jelení šunkou. Následně relaxujeme na hotelové terase.

Osvěženi jdeme využít golfové možnosti resortu. Rozcvičujeme se na odpališti a hrajeme několikrát 3 PAR akademii. Vstup na tréningové plochy je bezplatný. Večer opět odpočíváme v moderním wellness. Tentokrát i v saunách. K dispozici je suchá, parní a infra sauna, ochlazovací káď a tepidárium. Komorní prostředí přispívá k naší regeneraci. Nic se však nevyrovná teplému venkovnímu bazénu s masážním programem pod večerní oblohou.

Uléháme příjemně unaveni v pozdních hodinách. Bohužel již následující den náš pobyt končí.

Nejvíce nás zaujalo:
 • umístění hotelu uprostřed tří golfových hřišť
 • poloha hotelu - nádherné výhledy na Vysoké Tatry či golfové hřiště
 • vysoká kvalita všech poskytovaných služeb
 • gastronomie na špičkové úrovni
 • profesionalita a ochota personálu
 • široké spektrum doprovodných služeb pro firemní eventy a společenská setkání
 • okolní příroda a wellness služby hotelu
Doporučujeme pro vaše akce:
 • setkání s firemními partnery a obchodní jednání
 • konference tuzemského i mezinárodního významu
 • sportovně zaměřené akce i firemní teambuilding
 • významné společenské akce
 • pobyt jako dárek pro zaměstnance či obchodní partnery

KONTAKT:
Hotel International****
Tatranská 754
059 52 Veľká Lomnica, Slovensko
Tel: 421 52 466 11 11

E-mail: international@golfinter.sk
Web: www.international.sk

Hotel a vlastně celý resort v nás zanechal nezapomenutelný dojem. Služby a přístup personálu jsou na vysoké úrovni. Moc rádi se vrátíme.

Vyzkoušejte i vy pobyt v Hotelu International!

Vyzkoušela Olga Nováková s manželem, září 2017

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.