úterý 21. ledna 2020

Jedinečný veletrh plný novinek a trendů. I takový bude pátý ročník eventového veletrhu EVENTEXPO 2020!

Pozvánky

Poslední ročník zaznamenal rekordní účast, v průběhu dne se v Refinery Gallery v Bratislavě vystřídalo více jak 1500 návštěvníků. Odprezentovalo se zde 120 vystavovatelů, mezi kterými nechyběly subjekty také z ČR a Maďarska. Věříme, že připravovaný 5. ročník se nám kvůli novým prostorům podaří udělat lákavější a poutavější.

Jaký byl 4. ročník EVENTEXPO?

Málokdy se stane, že se na jednom místě potkají všichni, kteří hýbou některým byznysovým segmentem. Ano, děje se to například v automobilovém segmentu na autosalóně, ale ta provázanost vztahů, kde v podstatě každý spolupracuje s každým není tak výrazná jako u eventů. A právě vyjimečnost, kterou zmiňujeme způsobila, že se málo komu podařilo obejít všechny vystavovatele. Na každém kroku jste prostě potkávali známé. – „Čau, ako? Hned za tebou dobehnem.“ Podle našich informací to stejně pociťovali všichni, kteří se 4. ročníku EVENTEXPO zúčastnili, tedy vystavovatelé, ale také návštěvníci. Dohromady přes 1500 osob. Byla to velká událost, velký happening s úžasnou atmosférou. Veletrh EVENTEXPO voněl, chutnal, uhasil žízeň, pobavil, fotil, blikal, často třásl rukami, objímal, ale hlavně všem dopřál. Dopřál jim nejen byznys, ale také osobní kontakty a střetnutí – přesně jak se při prezentaci segmentu live marketingu patří. Atmosféra je to, čím se EVENTEXPO liší od jiných veletrhů.

EVENTEXPO nabral na profesionalitě a stal se již uznávaným veletrhem. Bylo vidět, že vystavovatelé, jejichž počet opět překročil pro nás magickou stovku, si dali záležet na svojí prezentaci a stánku. Obrazovky, technika, lasery, pyro efekty, live cooking, různé degustace a atrakce byly to, čím chtěli vystavovatelé ze Slovenska, Čech a Maďarska zaujmout.
Mezi návštěvníky jsme zaregistrovali také ředitele čtyř hvězdičkových hotelů, agentur, firem, nebo také umělců, kteří projevili zájem o další ročník.
V posledním ročníku jsme mysleli také na studenty, kteří by se rádi stali součástí eventové komunity. Připravili jsme pro ně novinku – karierní stánek, kde více jak 50 talentovaných studentů projevilo zájem o práci v eventových agenturách, technických firmách, cateringovkách nebo jako umělci. Eventový byznys, stejně jako jiný, potřebuje novou krev.

**EVENTEXPO 2020 je jedinečná příležitost odprezentovat se na místě , kde se v jeden den potká celá eventová komunita. Proto nezmeškejte tuto příležitost a kontaktujte nás ještě dnes. Spustili jsme registraci a těšíme se na každého z vás.

EVENTEXPO 2020 se uskuteční 4. března 2020 v prostorách Incheba Expo arény v Bratislavě, v čase od 10:00 – 18:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni.**