čtvrtek 23. září 2021

Královéhradecký kraj: Born To Incentive

Inspirujte se

Pořádáte školení nebo konferenci na zajímavé téma, ale nedaří se vám přesvědčit účastníky o tom, že v off-line modu to bude lepší než u obrazovky? Dáme vám tip!

Zařaďte do harmonogramu doprovodný program. Zážitky z něho udrží vaši konferenci v paměti účastníků déle, a ještě odlehčeným a neformálním způsobem seznámíte všechny posluchače mezi sebou.

Doprovodný program se vybírá vždy na míru účastníkům s ohledem na jejich počet. Vyjížďky na koních jsou zkrátka lepší pro menší skupiny, naopak ochutnávku regionálních produktů si užijí i velké kolektivy. Samostatnou kapitolou jsou vícedenní setkání, kde si všichni potřebují odpočnout a načerpat síly na program druhého dne. V takových případech je vhodné jako doprovodný program zvolit wellness a procedury s tím spojené.

Hradec Králové Region Convention Bureau vám pomůže s výběrem místa pro konání eventu i doprovodného programu. Na webu www.micehkregion.com poté u každého z možných míst naleznete také možnosti incentivy. Doprovodný program lze také domluvit individuálně na základě vašich přání a možností partnerů kanceláře Hradec Králové Region Convention Bureau.

Hradec Králové Region Convention Bureau
Pivovarské náměstí 1245/2, 500 03 Hradec Králové
e-mail: MICE@ccrkhk.cz
tel.: +420 702 197 657
www.micehkregion.com