pondělí 17. října 2022

Létání jako nevšední zážitek v rámci firemní akce, teambuildingu či oslavy.

Inspirujte se

Chcete, aby vámi organizovaná akce byla nezapomenutelná? Pak by ideálním místem mohlo být Hurricane Factory Praha. Kromě konferenční místnosti, restaurace a terasy totiž nabízí především možnost využít větrný tunel, kde si téměř kdokoliv může vyzkoušet létání na vlastní kůži. Inspirujte se a vyzkoušejte létání korigované vlastním tělem, také známé jako indoor skydiving.

Na celý zážitek je třeba si vyhradit zhruba 1,5 hodiny či více v případě větších skupin. Po příjezdu se letci přihlásí na recepci, bude jim zapůjčeno veškeré potřebné vybavení (kombinéza, přilba, brýle) a absolvují krátké školení, kde jim instruktor vysvětlí, co při létání dělat, na co si dávat pozor a jakými signály s nimi bude instruktor při letu komunikovat.

Uvnitř tunelu proudí vzduch rychlostí až 270 km/h, což v Beaufortově stupnici odpovídá síle hurikánu. Bezpečnost aktivity zajistí zkušený instruktor Hurricane Factory, který je s účastníky po celou dobu. Letová komora tunelu má průměr 4,2 metrů, výšku 14 metrů a je kompletně prosklena a umístěna uprostřed galerie pro diváky. O zážitek je tedy možné se bezprostředně podělit s kolegy či přáteli. Větrný tunel je navíc vybaven kamerovým a foto systémem, takže si lze z létání navíc odnést videozáznam anebo fotografie.

Po létání se všichni účastníci mohou přesunout do restaurace, jež je rovněž prosklená, a při dalším sledování létání si mohou vychutnat catering na míru, uspořádat večírek či užít různé další doprovodné programy. Létání je navíc možné kombinovat i s virtuální realitou.

Tyto originální zážitky lze také darovat ve formě tištěného či elektronického voucheru, například obchodním partnerům, klientům či zaměstnancům.

Létání ve větrném tunelu Hurricane Factory je neopakovatelným zážitkem, který odbourává zábrany a odlehčuje atmosféru.