sobota 10. července 2021

Monínec nabízí kombinaci zábavy a moderního zázemí

Informujeme

Připravujete pro svoje zaměstnance teambuildingovou akci? Ideální destinaci najdete na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje. V Areálu Monínec je pro vás přichystáno nejen kvalitní ubytování a dobrá kuchyně, ale také široké spektrum možností, jak společně strávit čas.

Důvodem, proč na Monínec lidé tak rádi jezdí, je kvalitní zázemí a atraktivní nabídka volnočasových aktivit. Areál je pověstný například možností vyrábět sníh, i když je venku nad nulou. To je dáno speciální zasněžovací technologií Snowfactory. Díky tomu můžeme pro váš tým připravit třeba i exkluzivní firemní lyžování. Nebo vám ukážeme, jak se takový sníh vůbec vyrábí.

V Aktivity parku, který je součástí areálu, lze zase navštívit lanové centrum, vyzkoušet si lukostřelbu, tubing nebo horské koloběžky. Půjčují se zde také elektrokola. Můžete tak společně vyrazit na jeden z výletů a brázdit na více než 200km značených cyklotras. Cestou natrefíte na bizoní farmu, skalní útvar Čertovo břemeno nebo vesnickou památkovou rezervaci Ounuz. A pokud jste vyznavači golfu, jen kousek od areálu leží golfové hřiště, které se stejně jako skalní útvar jmenuje Čertovo břemeno

Na Monínci jsou rovněž tenisové kurty, komorní tělocvična vhodná pro stolní tenis nebo cvičení jógy, bikepark, venkovní vyhřívaný bazén s protiproudem či wellness centrum. Pilský rybník s písčitou pláží a hřištěm je vzdálený 3 minuty pěší chůze od spodní stanice lanovky.

Zázemím pro všechny tyto možnosti je samotný Hotel Monínec i přilehlý dependance Nová Javorka. Ty poskytují dohromady více než 130 lůžek. V hotelu je navíc restaurace s terasou s nejkrásnějším výhledem do krajiny Českého Meránu. Velký salónek hotelu, který má kapacitu pro 100 osob, doplňuje i malý salónek. V Nové Javorce je pak multifunkční sál pro 60 osob. Největší sál až pro 200 osob leží v dolní části areálu v budově M2. Všechny tyto prostory jsou samozřejmě zařízeny potřebnou technikou a dalším vybavením.

Přijeďte se osobně přesvědčit, že Monínec je pro vaši akci jako stvořený. Samotná návštěva stojí rozhodně za to. Z Prahy jste v areálu autem či autobusem do hodiny a čtvrt. A z Českých Budějovic zhruba za hodinu.

Co na Monínci najdete:

  • Konferenční zázemí
  • Restauraci s terasou a výhledem do okolí
  • Moderní ubytovací kapacity
  • Vyhřívaný bazén s protiproudem
  • Wellness centrum
  • Bikepark
  • Aktivity park
  • Tělocvičnu
  • Další vybavení

http://www.moninec.cz