úterý 11. srpna 2020

Na vašem odpočinku nám záleží!

Informujeme

Tak zní slogan Hradec Králové Region Convention Bureau, tedy kanceláře, která spolupracuje s téměř sto partnery v Královéhradeckém kraji na přípravě firemních akcí, včetně doprovodného programu. A právě doprovodný program je často to, co lidem nejvíce uvízne v paměti. Když ho navíc celý zaměříte na wellness služby, máte o účastníky na příští rok postaráno!

Napříč celým Královéhradeckým krajem lze najít objekty s harmonickou rovnováhou mezi skvělým kongresovým zázemím a wellness zónou, která z účastníků smyje negativní emoce a vzpomínka na tuto firemní akci už se tak bude vždy zjevovat pouze v pozitivním světle.

Nejjednodušší variantou je zamluvení celého wellness prostoru pro účastníky akce, což se při větších konferencích často rovná všem ubytovaným hostům. Výhodou menších akcí je naopak jistá kreativita, v rámci níž je možné pro jednotlivé návštěvníky domluvit individuálnější druhy wellness služeb, jako masáže, zábaly či různé druhy koupelí.

Samostatnou kategorií je firemní akce konaná v lázeňských místech, která jsou v Královéhradeckém kraji rovnou tři. Zde, po vzájemné dohodě s lázeňským zařízením a účastníky akce, je možné vybrat přímo některou z lázeňských procedur. Výběr procedury je však třeba konzultovat jak s lékařem, tak účastníkem, s ohledem na jeho aktuální zdravotní stav.

Pro více informací se neváhejte obrátit na kancelář Convention Bureau Královéhradeckého regionu