pondělí 12. srpna 2019

Ozvěny Výročních cen 2019

Pozvánky

Česká eventová asociace ve spolupráci s Opero pořádá druhý ročník workshopu „Ozvěny Výročních cen“, který se uskuteční dne 4. 9. 2019 od 18 hodin.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost nahlédnout pod pokličku nejlepších akcí, které se v minulém roce v České republice udály.

Akce bude probíhat formou projekce vítězných eventů s odbornými komentáři poroty v čele s předsedou Janem Binarem (CEO společnosti McCann a prezidentem AKA). Z každé kategorie bude okomentováno několik case studies, které dosáhly na Výročních cenách 2019 nejvyšších pozic.

Dveře business hubu Opero se otevřou v 17:45 hodin, startujeme v 18 hodin. Projekce s komentáři potrvá do 20:30 včetně přestávky. Následovat bude networking za účasti poroty.

Cena akce pro členy České eventové asociace je 390 Kč bez DPH, pro nečleny pak 890 Kč bez DPH.

Vstupenky je možné zakoupit na webu ČEA http://c-e-a.cz/ nebo přímo přes GoOut.

Neváhejte a využijte jednu z mála šancí, kdy se můžete dozvědět důležité informace o nejúspěšnějších eventech roku 2018. Zeptat se odborné poroty, co Vás zajímá. Nechat se inspirovat. A třeba také zvýšit příležitost, aby právě Váš event byl v příštím ročníku Výročních cen ten nejlepší.