Park Holiday Congress & Wellness Hotel

Park Holiday Congress & Wellness Hotel

Jedinečný rekreační komplex Park Holiday, usazen v malebné krajině přírodního parku Botič-Milíčov v jihovýchodní části Prahy, představuje současnou špičku v oblasti volnočasových aktivit, služeb pro volný čas a zdravý životní styl pro privátní i firemní klientelu. A to nejen v České republice.

Květnového povstání 194, Praha 10-Benice, 103 00

Osobité architektonické řešení komplexu, díky kterému obdržel Park Holiday prestižní ocenění Stavba roku 2008, výjimečný design, komfortní vybavení hotelových pokojů, lokalita a široké zázemí sportovních a relaxačních aktivit a služeb jej řadí k ojedinělým zařízením pražského regionu.
Komfortní hotelové pokoje jsou plně klimatizované. Svým vybavením jsou přizpůsobeny zejména pro potřeby business klientely (prostorný psací stůl, zdarma vysokorychlostní WiFi připojení ve všech prostorách a telefon s přímou volbou). Všechny pokoje jsou vybavené plochou televizí se satelitním příjmem. Prostorné koupelny mají prodloužený sprchový kout s "tropickým deštěm", fénem, WC a bidetem. Nechybí ani kvalitní kosmetický set, župany včetně pantoflů a osušky. Naprostá většina hotelových pokojů nabízí terasu nebo lodžii. Z důvodu zajištění zdravého prostředí pro spánek jsou všechny pokoje nekuřácké (kouření je možné pouze na venkovních terasách nebo lodžiích).
Hotel nabízí výjimečné konferenční zázemí, které každé skupině poskytne prostor ušitý přímo na míru. K dispozici je 5 sálů s kapacitou od 12 do 180 osob. Celková kapacita konferenčních prostor čítá až 300 osob. Každá z místností je vybavena moderní konferenční technikou. K maximálnímu komfortu v největším Kongresovém sále přispívá i jednoduchý dotykový panel pro ovládání světla, zpětné přenosové techniky, zatemňování v několika blocích a samozřejmě ozvučení. Všechny naše sály jsou vybaveny Wi-Fi vysokorychlostním připojením k internetu, jsou klimatizovány a s denním světlem.
Vaše firemní setkání u nás můžete zpestřit mnoha způsoby – naši profesionálové vám zorganizují na míru tenisový, badmintonový, bowlingový či jiný turnaj. Teamové ducha upevníte při netradičním unicurlingu či jiných teambuildingových aktivitách, pro které můžete využít i náš venkovní travnatý areál o rozloze 15.000m2. Venkovní Srub je také ideálním místem pro neformální setkání s Vašimi firemními partnery či klienty při letním BBQ.
Motorizovaní návštěvníci ocení pohodlné a bezpečné parkování v podzemních garážích s celkovou kapacitou 200 míst.Po náročném školení či konferenci můžete načerpat novou energii a životní rovnováhu ve wellness zóně ClubWell, která bám nabízí 14m dlouhý bazén s teplotou vody 29°C, finskou saunu, vario saunu, parní lázeň, ochlazovací komoru s ledovou tříští, i relaxační zónu s lehátky a solární loukou. Uvolnit se také můžete návštěvou v našem beauty salonu VitalBody, který nabízí kompletní ošetření a harmonizaci těla a mysli. Naši certifikovaní profesionálové vás budou hýčkat procedurami z široké nabídky klasických a thajských masáží, k dispozici jsou zde také manikúra, pedikúra a kosmetické služby.
Pro aktivnější jedince je připravena zóna EnerGym – bohatě vybavené Cardio Fitness centrum s moderní řadou posilovacích strojů značky Star Track, s vlastní diagnostikou a nutričním poradenstvím, dva samostatné sály pro skupinové lekce jako Spinning®, Zumba, Pilates či Hatha Yoga. Tyto skupinové lekce či sály je taktéž možno využít pro uspořádání firemní sportovní hodiny. Naleznete u nás také lekce aquaerobicu, indoor kurty na squash, badminton či tenis. Pokud dáváte přednost venkovním aktivitám, využít můžete outdoor tenisové kurty a hřiště na volejbal/nohejbal. Celkovou nabídku našich aktivit doplňuje stolní tenis, šipky, či pétanque. Pouhé 2 km od hotelu se nachází největší aquapark ve střední Evropě (Čestlice). O váš gastronomický zážitek se postaráme v restaurantu Tetu Brissy, který je symbolicky spojen s tématem vzduchoplavectví. Nabídka je založena na stejných hodnotách jako kuchyně 19. století – tedy na poctivé domácí kuchyni a čerstvých a kvalitních surovinách, je doplněna moderními metodami přípravy pokrmů. Neváhejte a ponořte se do nabídky jídel a kvalitních vín na vlastních internetových stránkách restaurantu www.tetubrissy.cz.
SportBar, umístěný přímo u recepce, v srdci rekreačního komplexu Park Holiday, spojuje ClubWell s tenisovými, badmintonovými kurty a venkovním areálem. Chvíle strávené na SportBaru si klient může zpestřit golfem na indoor simulátoru nebo biliardem. V areálu Parku Holiday si přijdou na své i bowlingoví nadšenci – zázemí Bowling baru nabízí 4 moderní dráhy magnetického bowlingu s kompletním vybavením. Park Holiday uspokojí nejnáročnější klienty, kteří vyhledávají komplexní nabídku služeb „pod jednou střechou“.
Pro více informací a speciální nabídky navštivte internetové stránky hotelu.
PARK HOLIDAYKvětnového povstání 194103 00 Praha 10 - BeniceTel.: 267 268 111 E-mail: recepce@parkholiday.cz

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.