pondělí 20. července 2020

Penzion MUŠLOV - místo, kde se cítíte jako doma

Vyzkoušeli jsme

Koncem června jsme navštívili stylový penzion Mušlov poblíž Mikulova. Přijala nás přívětivě přímo paní Jana - provozovatelka penzionu. Veškerý personál je kvalifikovaný a vstřícný. Doporučujeme pro klasická školení či vzdělávací akce doplněné posezením u vína, večerním grilováním či sportovním programem.

Parkujeme přímo u penzionu. Ubytováni jsme v prostorném pokoji ve druhém patře. K dispozici jsou 2 až 4lůžkové pokoje s plnohodnotnými lůžky. Měli jsme možnost do některých pokojů nahlédnout a každý pokoj má originální uspořádání a rozhodně se v něm necítíte stísněně. Ubytovat lze 30 osob.

Areál penzionu se nachází na kraji malé obce a překvapil nás přilehlým pozemkem a vlastní vinicí. Den příjezdu věnujeme procházce po okolí. V areálu penzionu je travnatá plocha, posezení pod pergolou, dětské hřiště. Večeříme vzhledem k počasí venku přímo u vinice a moc nám chutná. K tomu úžasný výhled a místní víno Chardonnay z vlastních okolních vinic, prostě paráda!

Penzion poskytuje širokou škálu služeb pro školení, meetingy, firemní setkání a jiná pracovní jednání, ale i v oblasti sportovních turnajů, soustředění či teambuildingů. Ke stolům v restauraci a navazující se pergole usadí až 70 hostů. Konferenční místnost umístěná v přízemí pojme 30 osob. Výhodnou je možnost uzavření celého penzionu pro skupinu. Penzion zvládl akci až pro 120 osob, samozřejmě s využitím venkovních prostor, postaví i party stan. Konferenční prostory hravě promění na večerní party.

Po noci hlubokého spánku a odpočinku vyrážíme poznávat krásy okolí do Valtic a Lednického areálu. Příjemně unaveni se vracíme na večeři do penzionu. Užíváme si posezení na krásné terase se sklenkou výborného moku. Jídlo opět nemělo chybu. Večerní atmosféra se vydařila.

Penzion zajistí doprovodný program vaší akce nejen v outdoorovém duchu, spolupracuje s půjčovnami kol, animátory programů, hudebními tělesy i agenturami. Děti to zde milují, k dispozici mají vnitřní i venkovní dětský koutek a věnovat se jim můžou i profesionálové – uskutečnit lze akce pro obchodní partnery či zaměstnance a jejich rodiny.

Zařídí vám degustaci místního vína ve vlastním sklepě i s hudebním doprovodem (nejen cimbálovou muziku) a ochutnávkou sýrů z místních farem. Profesionální a zároveň individuální a přátelský přístup personálu.

Děkujeme provozovatelce penzionu za skutečnou moravskou pohostinnost a vynikající servis.

Doporučujeme pro:

  • klasická školení či vzdělávací akce doplněné posezením u vína, večerním grilováním či sportovním programem
  • akce pro příznivce jihomoravských krás
  • večírky a oslavy (otevírací doba restaurace lze přizpůsobit skupině)
  • firemní cyklovýlety

Nejvíce nás zaujalo:

  • příjemné venkovní posezení přímo u vinice
  • vlastní vinný sklípek
  • skvělý tým prima lidí, kteří svou práci dělají srdcem (s láskou) a s úsměvem
  • kvalitní gastronomie (snídaně či brunch, servírované menu či raut, grilování, coffeebreak …)

Kontakt:
Penzion Mušlov

Mušlov 1737/11, 692 01 Mikulov
Rezervace
Tel.: +420 732 849 623
E-mail: rezervace@muslov.cz
www.muslov.cz

Vyzkoušela Olga Nováková s rodinou, konec září 2020.

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.