neděle 10. ledna 2021

Podnikatelská platforma Helas – BUDUJEME HRDÉ ČESKO se rozrůstá

Informujeme

Podnikatelská platforma Helas od roku 1997 sdružuje, podporuje a oceňuje úspěšné české podnikatele, podnikatelky, manažery a majitele firem. Osobnosti, které jsou zajímavé, nezávislé, inovativní, spolehlivé a především, které se jen tak nevzdávají.

Firmy, které jsou členy, jsou prověřené odborným garantem, prestižní mezinárodní společností CRIF – Czech Credit Bureau působící ve 30 státech světa, která je pod značkou CRIF Ratings také ratingovou agenturou s licencí ESMA a je uznávanou externí ratingovou institucí pro finanční sektor ECAI v souladu s evropským nařízením EBA a směrnicí Evropského parlamentu a rady EU, a jsou tedy důvěryhodnými klienty i dodavateli. Součástí platformy jsou tři projekty: Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů a Ocenění Českých Exportérů, dva společenské kluby: Helas New Encounters a Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, a od konce loňského roku i novinka v podobě speciálního programu Podnikatelská E-platforma.

„Během čtyř měsíců svého fungování má již desítky členů. Jedná se o mimořádně zajímavou a silnou skupinu společností – od českých průmyslových podniků se všemi svými obory, rodinných firmem, exportně orientovaných společností, až po firmy, které se zabývají zdravím, rozvojem firemního a lidského potenciálu a technologické společnosti se silným zaměřením na ekologii a nové směry.  Kumulovaný obrat těchto členů činní přes 26,5 miliard Kč,“ říká Helena Kohoutová, zakladatelka Podnikatelské platformy Helas a E-platformy.

Podnikatelská E-platforma umožňuje všem registrovaným zůstat se všemi zapojenými firmami v kontaktu, mohou spolu napřímo komunikovat, vkládat textové nabídky a poptávky své firmy, sdílet své kontakty a získávat kontakty nové. Díky připojení se prostě budete po dobu jednoho roku online propojeni s podobně nastavenými podnikateli a firmami, jejichž společným cílem je Budovat hrdé Česko. „Know-how, které můžeme a budeme vzájemně sdílet v této uzavřené skupině nám přinese společnou sílu, radost a užitek. Každý se může vyjádřit, multiplikovat své možnosti a informace, představit se, komunikovat a využít podanou pomocnou ruku z naší strany. Kontinuálně program inovujeme a rozšiřujeme o užitečné novinky a produkty,“ doplňuje Helena Kohoutová.

Více info o podnikatelské platformě Helas a e-platformě naleznete na www.hnec.cz.