čtvrtek 22. září 2022

Podzim je tu, přichází čas firemních akcí, vánočních večírků a eventů všeho druhu

Inspirujte se

Pod naší nejvyšší horou, v městečku Pec pod Sněžkou najdete dva unikátní designové apartmánové hotely PECR. Název obou objektů není žádným náhodným výstřelkem, ale připomíná původní německé jméno obce PETZER. Celé pojmenování v němčině zněl Petzergrund, což znamená Medvědí důl. Bát medvědů v místních lesích se ovšem nemusíte, poslední byl zastřelen před více než dvěma sty lety (1804).

Těžko najdete lepší místo pro jakýkoli event, než vzkvétající horské středisko s největším skiareálem (44 km sjezdovek), lanovkou na nejvyšší horu ČR Sněžku, lanovým parkem a bobovou dráhou. A s nespočetným množstvím turistických tras, které můžete zdolat nejen pěšky, ale už i na elektrokole nebo koloběžce. A v centru toho všeho leží právě ony zmíněné hotely PECR WELL a PECR DEEP.

Pro ty, kteří nestojí o adrenalinové zážitky, je v hotelech Pecr připraven wellness program. Na střeše se nachází luxusní wellness s venkovní vířivkou a thajskými masážemi. Pozorovat hvězdné nebe, západ slunce či neuvěřitelně krásnou Studniční horu můžete právě z venkovní vířivky nebo terasy. Na hosty zde čeká také pět druhů saun, Kneippova lázeň, hamam parní lázeň a vnitřní vířivka. Můžete navštívit i dvě thajské masérky se širokou nabídkou masáží.

Kromě moderních a prostorných apartmánů nabízí PECR také zážitkovou gastronomii, a to hned ve dvou podnicích. Burger House v hotelu PECR WELL a Restaurace DEEP v hotelu DEEP. Pro skupiny jsou určena moderně pojatá menu, bohaté rauty a coffee breaky, které jsou ideální pro dlouhá jednání a školení. Hotel PECR disponuje prosvětlenou konferenční místností s klimatizací, dataprojektorem, plátnem a ozvučením. Samozřejmostí je parkování v podzemních garážích, které vzhledem k nedostatku parkovacích míst v Peci oceníte.

Vše najdete pod jednou střechou, resp. dvěma – oba hotely jsou od sebe vzdáleny cca 100 m a leží v samém centru Pece pod Sněžkou.

Klíčové informace
• V obou hotelích je 56 apartmánů s různou kapacitou a standardem
• Kapacita je 178 až 231 osob (včetně přistýlek)
• Dvě restaurace Burger House a Restaurace Deep
• Wellness na střeše a thajské masáže
• Konferenční místnost až pro 80 osob s denním světlem a klimatizací
• Podzemní garáže
• Atraktivní okolí s mnoha možnostmi pro outdoor i indoor aktivity
• Kompletní servis od A do Z

Více informací najdete ZDE