úterý 10. září 2019

Proč plánovat vánoční večírek již teď

Inspirujte se

Léto sice sotva skončilo, ale jestli jste ještě nezačali, tak je opravdu nejvyšší čas na to pustit se do plánování vašeho vánočního firemního večírku. A proč tomu tak je? Pojďme se podívat na čtyři důvody, proč byste se do toho měli pustit právě teď.

 1. Stihnete si zamluvit to nejlepší
  Vánoční večírky jsou u většiny firem nejpopulárnější akce celého roku a ty nejlepší lokace, DJové i kapely jsou vybookovány třeba i rok dopředu. Včasným plánováním tedy zajistíte, že si nebudete muset vybírat ze „zbytků“ a váš event bude opravdu podle vašich představ. Neusněte na vavřínech, váš oblíbený klub je dneska možná ještě volný, ale zítra to tak už být nemusí!

 2. Ušetříte
  Čím blíž Vánoce jsou, tím vyšší jsou ceny. Dodavatelé vědí, že jejich služby jsou nenahraditelné a pokud je poptáte dva týdny před akcí, je jim jasné, že budete ochotni zaplatit třeba i dvojnásobek ceny, obzvlášť když všechna jejich konkurence už má kalendáře úplně naplněné. Začněte tedy s plánováním v čas a ušetříte!

 3. Více času na kreativu
  Žijeme v době, kdy se pořádají tisíce akcí a vymyslet něco inovativního a dech beroucího vyžaduje hodně času. Ani ty nejkreativnější jedinci na světě nedokážou dát dohromady všechny svoje brilantní nápady během pár dnů. Umožněte tedy svým kreativním mozkům vytvořit něco jedinečného tím, že jim dopřejete dostatek času na přípravu.

 4. A to nejdůležitější: zamluvte si místo v kalendáři svých hostů
  Bez hostů by to přeci nešlo a během vánočních prázdnin se kalendáře nás všech zaplňují neobvykle rychle. Firemní večírky závodí s těmi rodinnými, s vánočními koncerty, dovolenými či s nakupováním a přípravou na svátky. Naplánujte tedy vaší akci dostatečně brzy, aby si hosté mohli dané datum vybookovat.

A pokud si s plánováním vašeho vánočního večírku nevíte rady, tak se nám ozvěte. Naši profesionální event planeři vám se vším pomůžou!