čtvrtek 24. srpna 2023

Resort Panství Bechyně

Inspirujte se

Zažijte atmosféru zámeckého resortu v samém srdci jižních Čech. Vítejte na Panství Bechyně – skrytém klenotu pouze 120 km od Prahy, který nabízí nezapomenutelný zážitek nejen pro firemní akce.

Obklopený jihočeskou přírodou se zámecký resort pyšní atmosférou bohaté historie a moderního komfortu, díky čemuž je bezkonkurenčním místem pro konání jakýchkoli akcí.

Celý resort zahrnuje 4982 hektarů vlastních lesů, 282 hektarů rybníků, areál zámku Bechyně a další nemovitosti na Bechyňsku. Hlavní činností společnosti, která byla založena v roce 1993 a vznikla na majetku bývalých velkostatků Bechyně a Opařany, je lesnictví a obchod se dřevem. Prostředky z této činnosti jsou využívány především na údržbu a zušlechťování lesů a dále pak na financování obnovy zámeckého komplexu a dalších nemovitostí.

Důležitou součástí rodinné firmy jsou aktivity podporující cestovní ruch a kulturu. Za tímto účelem bylo v bývalé Černické oboře nedaleko Bechyně vybudováno jedinečné devíti jamkové golfové hřiště, nejstarší v jižních Čechách. Součástí resortu je i hotel Panská na náměstí v Bechyni, penzion Černická obora a Černický zámeček uprostřed stejnojmenné obory nedaleko Bechyně.

Po rozsáhlých opravách v devadesátých letech byla veřejnosti poprvé v historii zpřístupněna i expozice zámku Bechyně. V zámeckém areálu jsou pravidelně pořádány mezinárodní umělecké výstavy či kulturní akce, stejně tak je využíván i prostor bývalé zámecké sýpky jako galerie. V letošním roce je možné až do konce září navštívit sochařský park či výstavu v zámecké galerii, které jsou inspirovány tématem lidské existence a práv. Mimořádný výstavní program je v tomto roce výsledkem spolupráce s renomovanou světovou galerií Galleria Continua z Itálie.
Většinu prostor zámku Bechyně i celý areál nedalekého Černického zámečku či golfové hřiště je dnes možné využít pro nejrůznější společenské či soukromé akce.

Na velikosti nezáleží
Panství Bechyně disponuje širokým spektrem prostorů, které jsou ideální pro firemní akce různých velikostí. Malé salónky nabízejí intimní prostředí pro menší setkání a prezentace. Na druhé straně není problém uspokojit i ty největší požadavky – prostory areálu zámku Bechyně mohou hostit až 900 osob, aniž by to ovlivnilo komfort nebo kvalitu zážitku. Ani špatné počasí není překážkou, jelikož zámecká jízdárna jako největší konferenční sál v jižních Čechách poskytne dostatečné přístřeší i velkým událostem.

Spojení práce a odpočinku
Věříme, že optimální produktivita je dosažena spojením pracovního úsilí s odpočinkem a relaxací. Na Panství Bechyně je možné doslova vidět, jak se nápady rodí na pozadí nádherné přírody a historických zákoutí. Mezi jednáními si můžete dopřát odpočinek při procházce v parku zámku Bechyně, na stezkách v okolí města nebo si zahrát golf – vše je na dosah ruky.

Absolutní soukromí, exkluzivita a osobní přístup
Vedení resortu chápe, že některé akce vyžadují zvláštní míru soukromí a exkluzivity. Ke každému klientovi přistupují individuálně a jsou připraveni nabídnout možnost pronájmu celých objektů a lokací, aby bylo možné vytvořit prostředí, které naplňuje všechny požadavky do posledního detailu. Firemní událost je díky tomu taková, jakou si ji každý představuje – jedinečná a neopakovatelná. Snaží se být partnerem v plnění cílů, vytváření společných vzpomínek a nezapomenutelných zážitků pro všechny účastníky firemních akcí.

Na Panství Bechyně vás čeká kombinace historie, elegance a moderního pohodlí – ideální prostředí pro prožití nezapomenutelných okamžiků. Vaše akce bude mít osobní péči a péči o každý detail, abyste se mohli plně soustředit na to nejdůležitější – vaše úspěchy a vzájemné propojení s vašimi hosty. Velice rádi vás resortem provedou a ukážou všechny možnosti. Neváhejte poslat poptávku.

www.resort-bechyne.cz