SILVERSTONE Living

SILVERSTONE Living

Vím, proč se vrátím… Privátní luxusní rezort, který propojuje rodinnou farmu a wellness spa s atraktivní horskou přírodou. Místo, které si každý zamiluje pro jedinečné kouzlo a energii.

Bystrá nad Jizerou č.p.7, 513 01 Semily

Nabízí však mnohem víc než jen ubytování ve stylových roubenkách s kouzelným výhledem na vrcholky Krkonoš a louky s koňmi a skotem - nevšední zážitky, výjimečnou atmosféru, ale především naprosté soukromí a klid.

SILVERSTONE ale není jen místo, je to příběh o splněném snu. A cílem je splnit sny také vám.

Rezort Silverstone Living, nacházející se v Bystré nad Jizerou (zhruba 1,5h od Prahy), dokáže ubytovat cca 35 osob ve třech stylových Roubenkách, případná další kapacita je možná v nedalekém ranči, kde je kapacita pro dalších 25 osob.

Disponuje společenskými prostory Galerie pro cca 30 osob vč. konferenční techniky s novým špičkovým projektorem značky Samsung The Premiere UHD Laser Smart, vinného sklípku zhruba pro 20 osob s otevřeným krbem, selské kuchyně, kde se podávají snídaně, obědy a večeře.
Rezort poskytuje mnoho venkovních prostor k posezení, několik venkovních ohnišť / grilů a krytého altánu pro 50 osob, který je ideální na jedinečné akce pod širým nebem.
Nabízí také stylové wellness: sauna, aroma sauna, otužovací bazén 2x2,5 m s přírodní vodou, relaxační místnost s krbem, solná místnost se solným vodopádem, masážní vířivka, venkovní vyhřívaný sud. Rádi vám doporučí či sestaví komplet Wellness Program.

Veškerá jídla připravují výhradně z lokálních surovin, vlastních zdrojů a masa pochází z vlastní bio farmy. Rádi vás také celou farmou se zvířátky provedou a poví vám něco málo o sobě.

Celý areál lze poskytnout pouze pro vaši společnost k nerušenému průběhu jednání, večírku či teambuldingu, kde nabízí i tematické programy jako je např. Domácí zabijačka, Nevinné kasíno a další. Díky jedinečnému konceptu a architektonickému řešení všech budov je klientům zajištěn maximální komfort a naprosté soukromí.
Ochotně zajistíme dle Vašich požadavků a představ jakoukoli akci přesně na míru s komplexním servisem ubytování, stravování a občerstvení, wellness služeb. Na základě vašich požadavků zorganizujeme atraktivní doprovodný program.

Zkušený tým rezortu se s vámi rád osobně setká a představí vám nejrůznější možnosti a variace služeb, které lze zahrnout do vašeho pobytového programu. Ochotně zajistí dle vašich požadavků a představ jakoukoli akci přesně na míru s komplexním servisem ubytování, stravování a občerstvení, wellness služeb. Na základě vašich požadavků zorganizuje atraktivní doprovodný program.

SILVERSTONE je vhodný a kdykoli připravený na konání nejrůznějších privátních a korporátních akcí.

Vhodné pro

meeting • natáčení / focení • privátní snídaně / oběd / večeře • seminář / workshop / networking / školení • sportovní aktivita • svatba • teambuilding • vánoční večírek • večírek / party / oslava

Vybavení

 • bazén / SPA / wellness
 • bez hlukového omezení
 • cateringové služby
 • ozvučení
 • projekční technika
 • sportovní aktivity / hřiště
 • terasa / balkon
 • ubytování
 • venkovní plocha / zahrada / dvůr
 • více sálů
 • vlastní parkování
 • wifi

Vybíráme pro vás podobné prostory

Tip Oblíbené Vista Resort & Club

Vista Resort & Club

Praha 5 200

Unikátní místo v jedinečném prostředí košířského lesoparku. Resort nabízí kombinaci přírody a moderního životního stylu kousek od centra Prahy.

Tip Galerie kavárny Louvre

Galerie kavárny Louvre

Praha 1 220

Moderní prostory Galerie Louvre jsou ideální místo pro vaše prezentace, firemní setkání i konference s kapacitou až 220 osob.

Tip Rekreační areál Zbraslavice

Rekreační areál Zbraslavice

Středočeský kraj 485

Ubytování v různých kategoriích s velkým množstvím zážitků (lanové centrum, paintball, horolezecká stěna…).

Tip The Old Yard Rychvald

The Old Yard Rychvald

Ostrava 1000

The Old Yard Rychvald je unikátně zrestaurované šlechtické sídlo z 16. století.

Oblíbené Hotel a školicí centrum Samechov

Hotel a školicí centrum Samechov

Středočeský kraj 160

Areál hotelu je umístěn na břehu řeky Sázavy v půvabné středočeské krajině, na velkém pozemku v soukromí.

Oblíbené Panství Dlouhá Lhota

Panství Dlouhá Lhota

Středočeský kraj 100

"Život na zámku – jak jste si jej vždy přáli zažít"

Akční nabídka Nové Aparthotel Svatý Vavřinec

Aparthotel Svatý Vavřinec

Královehradecký kraj 300

Jarní firemní akce ve Vavřinci za nejlepší cenu

Naleznete v samotném centru Pece pod Sněžkou. Kromě designového ubytování, gastronomie, wellness jsou k dispozici konferenční prostory. Vaši akci zajistí od A do Z včetně zážitkového programu.

Akční nabídka Nové Areál Monínec

Areál Monínec

Středočeský kraj 500

Exkluzivní nabídka 10 za 8 pro skupiny ubytované v období březen – duben 2023.

Areál Monínec je celoroční středisko položené na hranici středních a jižních Čech. Areál disponuje ubytovací a konferenční kapacitou až pro 200 osob. Zrealizují pro vás menší, ale i velké akce.

Nové Spa Resort Libverda

Spa Resort Libverda

Liberecký kraj 300

Hotelový resort v malebné obci Lázně Libverda na severu Čech, přibližně 25 km od Liberce. Spa Resort Libverda je jedinečné místo pro významné firemní události i pracovní akce spojené s odpočinkem či teambuilding.