sobota 18. června 2022

Slavnostní galavečer 5. ročníku Výročních cen České Eventové Asociace 2022 proběhne již v pondělí 20. 6. 2022

Informujeme

Z KAŽDÉHO PROJEKTU SE MŮŽE VYKLUBAT KARDINÁLNÍ KOUSEK!

Výroční ceny České eventové asociace jsou v plném proudu!

Česká eventová asociace pořádá již 5. ročník soutěže Výroční ceny ČEA, jež oceňuje ty nejlepší počiny v oblasti eventové komunikace. Jejím cílem je posouvat dál hranice českých eventů a ocenit mimořádné eventové projekty minulého roku. V letošním jubilejním 5. ročníku tomu nebude jinak.

Soutěžilo se v 6 kategoriích, do každé kategorie bylo možné přihlásit klasické (živé), on-line i hybridní eventy. Odborná porota udělila 15 ocenění a na závěr vybrala absolutního vítěze napříč všemi kategoriemi, který získá cenu GRAND PRIX. Porota Výročních cen je složena z řad vážených eventových profesionálů v jejímž čele stojí Jan Binar, Prezident AKA / CEO /McCann-Erickson Prague.

Slavnostní galavečer a vyhlášení vítězů se uskuteční v industriálním prostoru Spojka Events v samém srdci Karlína v pondělí 20. června 2022.

Více informací o soutěži naleznete zde

O ČESKÉ EVENTOVÉ ASOCIACI

Česká eventová asociace byla založena v roce 2017, má 22 členů a 7 partnerů. Základním účelem asociace je prosazování společných profesních zájmů eventových agentur, jejich dodavatelů a dalších osob poskytujících služby v oblasti event marketingu. Aktivně hledá cesty pro vzdělávání zákazníků, zaměstnanců či dodavatelů. Prezentuje a sdílí ty nejlepší eventy a oborové zkušenosti. Buduje povědomí eventového marketingu u zadavatelů i širší veřejnosti. Svou činností a lokálními i mezinárodními partnerstvími Česká eventová asociace aktivně napomáhá růstu a rozvoji profesionálních standardů na trhu služeb v oblasti event marketingu a usiluje o to, aby tyto standardy dosahovaly evropské úrovně.Česká eventová asociace pořádá již 5. ročník soutěže Výroční ceny ČEA, jež oceňuje ty nejlepší počiny v oblasti eventové komunikace.