pondělí 8. ledna 2024

Svatby v Resortu Svět

Inspirujte se

Toužíte-li po dokonalém svatebním zážitku kousek od Prahy, odbočte z dálnice D8 na exitu devět. V obci Úžice najdete skrytý poklad – malebný resort zasazený v zeleném údolí s rybníky. Svatby, teambuildingy a další nezapomenutelné společenské akce zde pořádají již
osmnáctým rokem.

Každou svatbu zde plánují podle představ nastávajících, individuálně a s rodinnou péčí. Hosté se mohou těšit na oázu klidu v obklopení přírodou. Dva rybníky s možností rybaření, prvotřídní restaurace, putting golf, dětské hřiště, mini zoo a oblíbený cestovatelský park, to vše na vás v resortu Svět čeká.

Celá svatba na jednom místě

Pro váš velký den zde zajistí veškerý komfort: místo pro obřad a hostinu, fotogenická zákoutí pro nezapomenutelné záběry novomanželů, výtečné jídlo pro masožravce i vegetariány, nápoje dle vašich preferencí, a dokonce i ubytování pro vaše hosty. Vše na jednom místě a v docházkové vzdálenosti, aby se starší hosté nemuseli namáhat při zdlouhavém přemísťování z místa na místo.

Svatební prostory v resortu ožívají díky výzdobě, kterou personál volí na základě přání nevěsty a ženicha. Spolupracují zde s ověřenými floristy, DJ-i, vizážisty, kadeřníky, fotografy a dalšími kvalitními dodavateli. Pokud si přesto chcete některé z náležitostí zařídit po svém, ani to není problém. Personál vám vyjde vstříc.

A co ubytování? V pensionu Svět je k dispozici 18 apartmánů s celkovou kapacitou 80 osob inspirovaných různými kouty světa. Můžete zde prožít třeba italskou romantiku na gondole, dobrodružství v barevném Peru či Tahiti, nebo třeba thajskou exotiku. A pokud ani tak nebudete mít cestování dost, za prohlídku stojí také známé monumenty v rámci cestovatelského parku, na který dohlíží například zmenšenina sochy Ježíše Krista z Ria de Janeira.