pátek 22. července 2022

Taste Event: Vista Resort & Club potvrdil vysoká očekávání

Vyzkoušeli jsme

V centru města, a přesto v lese. Tak se prezentuje nově zrekonstruovaný obří komplex Vista Resort & Club v pražských Košířích. Na portálu Firemní Akce jsme se tedy rozhodli uspořádat v tomto areálu Taste Event. Jak to dopadlo se dozvíte v naší reportáži.

Taste Event je na českém trhu originální koncept, díky kterému dokážeme oslovit ty největší eventové profesionály, kteří osobně prověří a ozkouší nabízené služby lokací, které se nachází v našem katalogu na portálu Firemní Akce.

Tentokrát jsme s Taste Eventem vyrazili do pražského komplexu Vista Resort & Club. Jedná se o nově zrekonstruovaný areál původně tenisového klubu, který byl přebudován na luxusní sportovní a wellness resort. Kromě sportovního vyžití areál nabízí služby místního hotelu i restaurace, která je dostupná široké veřejnosti. A jak je to tedy s pořádáním eventů?

Hosty Taste Eventu ve foyer přivítal generální manažer resortu Roman Michálik a se sklenkami dobrého vína z místní vinotéky se s nimi přesunul do konferenčního salonu v prvním patře. Salon každého oslní svým dechberoucím výhledem na vrch Kotlářka. Roman Michálik eventovým odborníkům představil celý areál a přiblížil filozofii resortu. Vista Resort & Club nabízí svým zákazníkům zpoplatněné členství v klubu. Členové klubu mohou být tenisoví profesionálové i nadšenci, kteří tomuto sportu věnují podstatnou část svých volných chvil i hosté, kteří oceňují místní velmi klidnou wellness zónu. Pro potřeby pořádání eventů je vhodný prakticky celý areál. O tom se hosté na vlastní oči přesvědčili při následné prohlídce.

Komentovaná prohlídka areálu začala na střeše hlavní budovy, ze které je nejen nádherný výhled do celého okolí, ale tento nečekaný prostor je možné přetvořit na krásnou terasu pro komornější firemní akce. Následně jsme si společně s hosty prošli velmi útulné dvoulůžkové pokoje místního hotelu, které leží doslova v korunách stromů.

Wellness zóna se nachází v zadní části areálu, za hlavní budovou. Dvoupatrový domek s wellness a spa je situován do prostředí přírodního biotopu, který je od okolí oddělen umělým porostlým svahem a lesní vegetací. Atmosféru severského stylu dotváří velmi příjemné jezírko. V interiéru se nachází sauny a parní kabiny s různou teplotou, vlhkostí i vůní. K dispozici je i relax zóna, a to v interiéru i venku u jezírka.

Za svahem wellness zóny se rozkládá zelená louka o ploše 3 000 m2, která je přístupná opačným směrem od hlavní budovy, je tedy oddělena od wellness zóny zmíněným svahem. Ta je vhodná pro obří eventy s vysokými nároky na počet hostů.

V případě, že se nechcete spoléhat na počasí, můžete pro akci využít dřevem obložený interiér tenisové haly vedle hlavní budovy. V ní se nachází tři kurty, které je ale možné pokrýt kobercem a prostor proměnit ve vkusný konferenční sál o kapacitě až 300 lidí.

V hlavní budově se nachází denním světlem prozářené prostory restaurace, ze které je vidět i do interiéru kuchyně a okolních hvozdů. Restaurace s uklidňujícím dřevěným designem pojme 70 osob a samozřejmostí je využití služeb místního špičkového šéfkuchaře. Ten připraví luxusní catering i pro všechny eventy v ostatních místech areálu. Prostředí restaurace nabízí i soukromý salonek vhodný pro privátní setkání komornějšího typu s maximální kapacitou 25 lidí.

Převážně v letních měsících je možné uspořádat akci i v bistru, které leží v opačné části hlavní budovy než restaurace. Velkou devízou bistra je totiž prostorná venkovní terasa s výhledem na tenisové kurty a okolní přírodu. Interiér bistra pojme 80 osob, na terasu se vejde až 70 hostů.

Taste Event od portálu Firemní Akce zakončil networking v prostředí hřiště na minigolf, které se rozkládá ve spodní části areálu. Zde byla připravena ochutnávka cateringu, aby hosté získali lepší představu o kvalitách místní moderní kuchyně.

Eventoví profesionálové, kteří se Taste Eventu zúčastnili, byli ohromeni prostředím wellness zóny a nejčastěji mluvili o plánech využití zelené louky pro své větší akce. Oceňovali, že je zasazena do klidného prostředí okolní přírody, přesto v bezprostřední blízkosti zázemí hlavní budovy. Areál je svými dispozicemi doslova na míru šitý všem sportovním dnům a teambuildingům. Přejeme tímto celému týmu Vista Resort & Club co nejvíce úspěšných eventů a spokojených klientů.

Kompletní informace o jednotlivých prostorech areálu Vista Resort & Club naleznete na https://www.firemniakce.cz/vista-resort-club