pondělí 6. listopadu 2017

Vánoce ve SMETANAQ

Informujeme

Bavil by vás večírek či firemní akce v domě plném designérské fantazie? Chcete se nechat obklopit uměním s výhledem na Petřín a Pražský Hrad? Prostory naší galerie v horním patře domu nabízíme pro vánoční akce.

SmetanaQ Gallery bude hostit výstavu ve spolupráci s Cermak Eisenkraft. Uznávaní umělci Eugene Lemay a Yigal Ozeri se představí na společné výstavě s názvem And it can't be helped. Yigal Ozeri se zabývá hypperrealistickou malbou a Eugene Lemay do prostoru vnáší expresivní figurativní umění.

O patro níže v projektu nazvaném Bottega, kde sdílí prostory návrháři šperku a módy můžete navštívit vánoční prodej v rámci Slou Fashion Days 15. - 16. prosincem a 17. - 19. prosince pořádáme prodejní akci rezidenčních a spřátelených designerů. Projekt Bottega spojuje výrobu autorských kousků přímo v místních ateliérech a prodej zákazníkům včetně nabídky úpravy na zakázku.

Deelive design store v prvním podlaží domu SmetanaQ je jednou z největších prodejních galerií českého designu v Praze. Svým zákazníkům nabízí jedinečný designový zážitek i prostor pro mimořádná setkání. Každý produkt je zde hýčkán jako umělecké dílo a s péčí a láskou je prodáván.

SmetanaQ Café & Bistro spojuje výběrovou kávu od Double shot s občerstvením včetně dezertů, sendvičů a polévek, ke kterým si nesmíte nechat ujít domácí kváskový chléb. Nabídka se během dne mění, zaskočte si ráno na snídani, poobědvejte nebo si navečer vychutnejte skleničku dobrého vína s menším občerstvením.

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.