pátek 11. října 2019

Vánoční večírek – Jak vybrat tu pravou lokaci

Inspirujte se

Vánoce se neodvratně blíží a je na čase udělat první krok k naplánování vašeho firemního vánočního večírku – zvolit lokaci. Pojďte se podívat na ty nejdůležitější faktory, které byste měli při vybíráni zvážit.

Firemní vánoční večírek je jeden z těch nejdůležitějších – statisticky si na něj vyhradí čas nejvíce zaměstnanců, a proto je většinou i jeden z těch, do kterých firmy nejvíce investují, aby byl skutečně jedinečný, zábavný a nezapomenutelný. A co je nejdůležitější pro uskutečnění právě takového party? Ano, je to vybrání té správné lokace. Pojďme se podívat na ty nejdůležitější faktory, které byste měli zvážit při výběru a na závěr vám prozradíme konkrétní lokace, které podle našich expertů stojí za to!

Lokace lokace
Tím myslíme samozřejmě kde je vámi zvažované místo konání umístěné. Zamyslete se, odkud je většina vašich zaměstnanců a jak jednoduché nebo složité pro ně bude se dostavit. Děláte-li večírek pro zaměstnance z celé republiky, budete muset zvážit i jejich ubytování. NÁŠ TIP: Vybráním té nejvíce prakticky umístěné lokace zajistíte, že účastníci zůstanou déle a večer si skutečně užijí. A o to přece jde, ne?

Pro každého
Při plánování vánočního večírku byste nikdy neměli zapomínat na minoritní skupiny mezi vašimi zaměstnanci – může se jednat o invalidní zaměstnance, zaměstnance staršího věku nebo o zaměstnance s dietními restrikcemi. Ať už se odlišují jakkoliv, ujistěte se, že si budou moci váš vánoční večírek užít bez komplikací. Bezbariérový přístup, dostatek míst k sezení a škála občerstvení, která splňuje požadavky všech účastníků. To a další detaily byste určitě měli brát v potaz při výběru lokace.

Atmosféra a styl
Máte to štěstí, že máte k dispozici nespočet lokací v různých stylech a pro různé generace. Ale právě to může být kámen úrazu. Myslete na demografii vašich zaměstnanců a podle té vyberte lokaci, která bude sedět jejich životnímu stylu. NÁŠ TIP: Dobrý nápad je důvěřovat datům a dát vašim zaměstnancům na výběr – předvyberte několik lokací a následně pošlete všem dotazník, skrz který mohou hlasovat pro svého favorita.

Money, money, money
Ano, ve výsledku jeden z největších faktorů, podle kterých se většina event plannerů rozhoduje při výběru té pravé lokace, jsou peníze. A i když plně podporujeme zainvestování do té pravé lokace, rozumný budgeting musí být na místě. Vyvarujte se investováním příliš velkých částek do lokace, pokud to bude mít za následek snižování investice do ostatních položek – jako například zábava a catering.

A kde konkrétně můžete svůj firemní vánoční večírek uspořádat? Připravili jsme vám rovnou celý seznam! Najdete v něm od těch nejmenších lokalit až po ty co pojmou více než 500 lidí. Ať už dáváte přednost klubu, restauraci, paláci nebo baru, na našem seznamu si určitě vyberete. A pokud stále váháte, ozvěte se nám a my vám s výběrem odborně poradíme!

Pro nejnovější informace nás nezapomeňte sledovat na našich sociálních sítích - Facebook | Instagram| Twitter