středa 27. září 2017

Vánoční večírek s GROOVE ARMY!

Inspirujte se

Buďte součástí obrovského firemního orchestru a dejte dohromady Barevnou Symfonii!

Bubeník a lektor Tokhi se spolu se svým projektem Groove Army pohybuje na scéně už pěknou řádku let. Čím dál populárnější se ale stává koncept, kdy během show udělají muzikanta z vás všech. Zažijte tuto unikátní show, buďte součástí kapely.

Groove Army má momentálně v nabídce mnoho podob interaktivní show, kdy do Vaší firmy přiveze až 1000 bubnů, případně barevných trubiček – a rozehraje úplně všechny. Každá trubička má jiný tón, a jen spoluprací všech „muzikantů“ v sále se z lidí stane funkční hudební orchestr. A klidně už za 20 minut!

Samotná parta profesionálních bubeníků a nejvytíženější bubenický projekt u nás celou show zahájí, a Tokhi zábavnou moderací vysvětlí, co je potřeba. K dospozici jsou workshopy jak na naše koncertní bubny, tak bubny pro všechny lidi v sále, případně jen rychloakce ve formě právě trubiček. Nástroje můžeme i obrandovat logem Vaší společnosti a nechat všem jako dárečky, vychází na necelých 100,- na osobu.

Bubenická show samotná můžem mít několik podob. Velmi oblíbená je varianta VIP, Royal Squad v uniformách – a nebo třeba industrial, kdy muzikanti v montérkách hrají na vybavení, které v místě akce najdou. Případně na věci, které vyrábí sama Vaše společnost.

Energie a vibrace bubnů může přejít v klid a uklidňující tóny tibetských mís.

Novinkou v naší nabídce pro letošní rok je i Sound Healing, který oceníte asi hlavně naopak po vánočním večírku. Jedná se o hlubokou relaxaci a zvukovou „koupel“ za pomocí tibetských mís a obrovského gongu pěti elementů Wu Xing. Sezení probíhají v menšísch skupinkách, max 10 lidí a možností je i workshop, kdy si ve dvojicích projdete osobní terapií základního levelu 1. To se mísy přikládají na různé části těla a opět pod Tokhiho vedením si vyzkoušíte mnohaletou praxi dálného východu. Tokhi je certifikovaným žákem indického mistra Manana Sharmy, jehož rodina tibetské mísy vyrábí po generace.

Podzimní a prosincové termíny se neúprosně blíží, a rozhodně je potřeba jednat včas. Proto prosíme pište, ať se stihne vyladit přesná podoba show přímo pro Vás.

Budeme se těšit!

www.tokhi.cz

Tato webová stránka používá cookies, aby vám umožnila co nejlepší zážitek z našich stránek.