pondělí 29. ledna 2024

Venkovské prostředí inspiruje a nabízí soukromí.

Inspirujte se

Firemní akce na venkově jsou v současné době stále populárnější. Nabízejí zaměstnancům nejen možnost profesního rozvoje, ale také příležitost k odpočinku, sbližování a budování vztahů mimo pracovní prostředí.

Výběr vhodného místa je klíčovým faktorem. Ideálně by mělo jít o prostor s dostatkem přírody a zeleně, který bude nabízet různé možnosti aktivit. Vzrostlá zahrada nebo wellness centrum je skvělým bonusem pro doplnění zábavného programu, který zároveň přispěje ke spolupráci a týmovému duchu v rámci firmy. Můžete zorganizovat různé soutěže a hry, outdoorové sporty nebo třeba společné vaření či grilování.

Chutný coffee break je nedílnou součástí většiny firemních akcí. Základem příjemného kávového servisu je výběr kvalitních kávových zrn a profesionální kávovar. Kromě klasického espressa by neměly chybět i další druhy přípravy kávy, čaje a také alternativy mléka. Dalším důležitým faktorem je výběr kvalitních surovin pro přípravu občerstvení a kreativně sestavená menu.

Posledním aspektem, který je třeba zvážit je doprava. Statek U Prahy se nachází v ideální dostupnosti jak z hlavního města, tak Středočeského kraje. Svou polohou na hranici Prahy v obci Škvorec (okres Praha-východ) v sobě snoubí venkovské prostředí a moderní služby.

Uzavřený areál Statku U Prahy přináší několik výhod. Hlavní je soukromí a bezpečnost. Nemusíte se obávat o rušení od vnějších lidí nebo nepovolaných osob. Dalším bonusem je větší flexibilita při organizaci akce, můžete si sami upravit prostor podle vašich představ. V neposlední řadě možnost ubytování a bezplatného parkování.

POPTÁVKY po eventech: https://www.firemniakce.cz/statek-u-prahy1