úterý 20. prosince 2022

Výroční ceny České Eventové Asociace na Event Festu!

Informujeme

21.3.2023 nebudete chtít chybět na svátku všech eventových profesionálů! Event Fest a vyhlášení Výročních cen České Eventové Asociace 2023 v jeden den!

21.3. se sejdeme všichni v Cubexu a KC City. V rámci EVENT EXPA se nám před Vánoci už plní plocha pro vystavovatele. Zástupci eventových venues, cateringů, AV dodavatelů, AR / VR vývojářů a mnozí další se těší až Vám ukáží, kam se svět eventů posunul.

Na konferenci EVENT VISION aktivně plníme line-up zahraničních i českých speakerů na aktuální témata jako udržitelnost, eventy v metaverzu, nebo právní úskalí eventů, jako inspirativní speakeři vystoupí zástupci zahraničních agentur a korporátních klientů, aby se podělili o svoje konkrétní zkušenosti s eventy a live marketingem, nebudou chybět ani zástupci státní správy. Vstupenky budou v prodeji od poloviny ledna.

Máme velikou radost, že v rámci EVENT FESTu proběhne poprvé v historii slavnostní vyhlášení Výročních cen České eventové asociace. NEZLOMNÍ JAKO SKÁLA je podtitul ročníku 2023, protože i přes nelehké období, které má obor za sebou, se množství mimořádných eventů utká o titul v několika klasických i nových kategoriích.

A nebude chybět ani večerní příležitost si neformálně popovídat a dát si drink.

Pro více informací sledujte náš web www.eventfest.cz