pondělí 14. září 2020

Vyzkoušeli jsme: Na Kmíně - rodinnou usedlost nedaleko Prahy

Vyzkoušeli jsme

Lokaci najdete uprostřed malebné obce Obříství, pouhých 20 minut od Prahy a 45 min. z letiště, 5 minut od Mělníka. Na Kmíně je unikátní místo, které v sobě spojuje penzion, bistro, perfektní místo pro svatby a firemní eventy. Koncem srpna jsme služby penzionu vyzkoušeli a můžeme jen doporučit.

Všech 12 pokojů je vyladěno do posledního detailu. Každý pokoj má trochu jiný design, ale vždy se v nich cítíte hezky, pohodlně a zároveň komfortně. Jako my v apartmá č. 12. K dispozici celkem 31 lůžek.

Příjezd je dobře značen. Parkujeme uvnitř dvora. Naleznete zde dostatek místa pro vaše vozy i v případě opravdu velké akce.

Po vstupu nás zaujalo designové lobby vhodné jako neformální prostor s kapacitou 12-15 osob. Lze vyhradit pro akci, k dispozici i technické vybavení. V našem případě bylo možno v uvedeném prostoru jen tak posedět při sklence dobrého moku.

Procházíme do Bistra. Otevřeno je denně pro hotelové hosty, ale prostory Bistra je také možné využít pro obchodní jednání, slavnostní obědy, porady apod. Kapacita je 15 + 15 osob ve dvou propojených saloncích. Vzhledem k pěknému počasí usedáme venku a vybíráme z denní nabídky. Zjišťujeme, že vaří opravdu špičkoví kuchaři, neboť ochutnáváme Vepřová líčka, omáčku s liškami a bramborové placky a Kuřecí supréme, špenát a parmazánové krokety. Street Catering zajišťuje i celodenní stravování akcí. Po kávě se vydáváme prozkoumat okolí. Nejen část zahrady s řadou posezení, ale procházíme se podél vody.
Samozřejmě i večeře proběhla formou gastronomického zážitku umocněného širokým výběrem vín a dalších nápojů.

Druhý den nás celým areálem provedla event managerka penzionu paní Havlíčková. Konferenční sál s klenutými stropy a krbovými kamny je vhodný pro školení, firemní prezentace, ale i večírek. Kapacita je 50 na sezení u stolu a 70 osob na stání. Vybaven je stoly na notebook pro 50 osob, židle až pro 70 osob. Samozřejmostí je promítací technika a ozvučení. Místnost má zázemí pro catering a vlastní koupelnu s WC.

Nejvíce nás překvapila zcela unikátní STODOLA s rozlohou 640m2 a kapacitou 250 osob na akci typu gala večeře a až 400 osob na raut, koncert, ale i konferenci či firemní párty. Prostor je vybaven bílou promítací plochou, k dispozici dřevěné designové stoly a židle Tonnet pro 200 osob. Navíc je možné rozšířit o 10 bistro stolků se 40 barovými židličkami. Večírky a svatby uvítají v části stodoly parket. Stodolu je možno vytápět.

Vaše akce připraví na klíč. Například zorganizují v areálu sportovní lukostřelbu, lekci jógy i sushi kurt se šéfkuchařem.

Na další návštěvu Bistra se těšíme. Kdy se vám stalo, že jste vycházeli z restaurace po její první návštěvě a říkali jste si, že chcete ochutnat téměř všechny položky z jídelního lístku. Hovězí pastrami je excelentní. Stejně jako Kachní prso, pak-choi, hoisin omáčka a jasmínová rýže.

Nejvíce nás zaujalo:

  • stylový interiér, zdařilá a citlivá rekonstrukce
  • gastronomie na špičkové úrovni
  • perfektní konferenční zázemí
  • osobní a profesionální přístup personálu
  • unikátní stodola – prostor je velmi variabilní – firmy i agentury se zde mohou kreativně „rozmáchnout“.

Doporučujeme pro:

  • semináře, školení, workshopy, tiskové konference, prezentace nových produktů
  • společenské akce, rauty
  • obchodní obědy či večeře, pracovní setkání
  • pobyt jako dárek pro obchodní partnery či zaměstnanecký benefit
  • ubytování obchodních partnerů

Kontakt:
Penzion Na Kmíně
Bedřicha Smetany 24, 277 42 Obříství
www.nakmine.cz

Děkujeme majitelce Penzionu Na Kmíně za příjemný pobyt a skvělé služby.

Vyzkoušela Olga Nováková, srpen 2020.