pondělí 14. října 2019

Zámecké vinařství Johann W nabízí vedle vinařského programu NOVĚ i komfortní ubytování!

Informujeme

Prostředí moderního vinařského provozu, prohlídky a degustace znamenitých vín, luxusní gastronomie a úchvatné výhledy na České středohoří - to vše najdete ve vinařství Johann W v Třebívlicích 60 minut z Prahy.

Areál vinařství je velmi rozmanitý. Poloha na okraji obce uprostřed polí a luk a nabídka různých prostor je stvořená pro pořádání kulturních a společenských událostí, firemních prezentací a oslav. Cokoli je možné klientům ušít přímo na míru!

NOVÉ ubytování

Novinkou areálu je nabídka vlastního ubytování. Penzion Johann W nabízí 38 lůžek ve 2 a 4 lůžkových, moderně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a lednicí. Ubytování se nachází 10 minut chůze od vinařství. Snídaně probíhají přímo v penzionu.

Možnosti areálu

Venkovní event lze uspořádat na nádvoří, kde je k dispozici amfiteátr s kapacitou přes 235 mís k sezení. Na samotné nádvoří se vejde 500 sedících a 1000 stojících osob. Většina degustací probíhá v restauraci Sklep (60 míst k sezení) nebo v restauraci Ulrika o podobné kapacitě. Využít lze i prostorné lobby, kam se vejde na prezentaci třeba osobní automobil.

Do přírody a za adrenalinem

Pro skupiny, které vedle vína chtějí i něco více, je oblíbenou aktivitou jízda do vinic, k úpatím okolních kopců nebo výprava za rýžováním třebenických granátů s Offroadsafari. Vše je možné!

Pro bližší informace o možnostech pořádání akcí se obraťte na North West Bohemia Convention Bureau.