středa 6. dubna 2022

Zámek Liblice je nejlepší historický Zámecký hotel v Evropě!

Informujeme

Zámek Liblice je konferenčním centrem Akademie věd ČR. Vyhrát zlato v tak prestižní soutěži jako je Historic Hotels of Europe Awards 2022 je nesmírnou ctí a obrovskou motivací k dalšímu rozvoji. Konkurence tak skvostných míst z celé Evropy je naprosto unikátní a my jsme na Liblice právem hrdi.

To je zpráva, kterou prostě musíme a chceme vykřičet do celého světa. Zámek Liblice získal zlato v soutěži Historic Hotels od Europe Awards 2022! V roce 2020 Zámek Liblice obsadil stříbrnou pozici ve stejné kategorii a po dvou letech je na samém vrcholu. Osmý ročník soutěže byl obzvláště vzrušující s deseti kategoriemi, ve kterých lze hlasovat, včetně dvou nových kategorií.

Seznam všech výherců a kolegů hoteliérů naleznete zde: https://www.historichotelsofeurope.com/award.html

Zámek Liblice je nejen překrásným místem pro váš vysněný svatební den nebo romantický víkend, ale zejména místem, kde můžete uspořádat své firemní akce, školení, porady, ale i teambuildingové eventy.

Prostorný konferenční sál s moderní technologií pro hybridní konference a online přenos kamkoliv bude třeba, ale i další sály jsou vám plně k dispozici. Podrobný popis kapacit naleznete zde: https://www.firemniakce.cz/zamek-liblice

Zdroj fotografií: Zámek Liblice, poskytla Ing. Denisa Pospíšilová, Odborný referent – děkujeme.