pondělí 21. března 2022

Zážitkové odpoledne v Penzionu Na Kmíně

Inspirujte se

V září jsme přijali pozvání našeho partnera na speciální akci pro firmy s názvem „Zážitkové odpoledne“ v Penzionu Na Kmíně. Počasí bylo příjemné a tak zejména sportovní program probíhal ve venkovní části areálu. Odpolednem provázel moderátor Evropy 2 Martin Hrdinka.

Vyzkoušeli jsme si služby osvědčených dodavatelů penzionu. O gastronomické zážitky se staral Streetcatering, degustace zejména zahraničních vín a párování s jídlem zajistil ERAWINE. Různé druhy káv ochutnáváme v klidu letní terasy (zajistil Coffee Maker), degustujeme vynikající a nápadité pralinky La Vie Chocolat Jakub Vobořil. A aby to nebylo pouze o gastronomii samozřejmě testujeme i zážitky. Kouzelné zrcadlo, květinový workshop od Mat Flowers design, ukázky jógy či masáží. Sedáme na kolo od půjčovny kol Kolovna. K Lukostřelbě Klecany se dokonce vracíme. Tým penzionu zajistí i plavby motorovým člunem nedaleko penzionu.

Samozřejmě bylo možno si prohlédnout celou lokaci a udělat si představu co vám pro firemní akce, školení, teambuildingy, prezentace i oslavy dokáže nabídnout. Penzion je vzdálený 20 minut od Prahy směrem na Mělník a krom ubytování až pro 33 osob v designových pokojích a jednom apartmá disponuje prostory pro formální i neformální setkání. K dispozici lobby s kapacitou 15 osob, zasedací místnost s technickým vybavením, letní terasy, restaurace. Unikátní je však krásná a velmi prostorná stodola, kam se vejde až 400 osob (ke stolů usadí cca 250 osob).

Jsme rádi, že jsme si našli čas se do Penzionu Na Kmíně přijet podívat. Cítili jsme se zde úžasně a budeme se těšit na další spolupráci.

Za redakci FiremniAkce.cz Olga Nováková s manželem.