pátek 29. září 2023

Zážitkové odpoledne v Penzionu Na Kmíně

Inspirujte se

Ve čtvrtek 21. září jsme přijali pozvání našeho partnera na speciální akci pro firmy s názvem „Zážitkové odpoledne“ v Penzionu Na Kmíně. Počasí bylo příjemné, dá se říci, že přímo objednané, a tak velká část programu mohla probíhat ve venkovní části areálu.

O průvodní slovo se postaral DJ a moderátor Oldřich Hróza. V průběhu odpoledne jsme měli možnost si vyzkoušet služby osvědčených dodavatelů. Vynikající gastronomické zážitky od Streetcateringu, minidortíky od cakes by Maruška. Různé druhy káv ochutnáváme v klidu rozlehlé letní terasy (zajistil Coffee Maker). Mile nás překvapila novinka - rozšíření o dva apartmány pro masáže. Tyto si hosté mohou vychutnat v klidu a v úžasném prostředí.

A samozřejmě testujeme i zážitky: jógu, lukostřelbu od Lukostřelba Klecany či teambuildingové aktivity od Jarda Lauerman. Tým penzionu zajistí i plavby motorovým člunem či wakesurfing od Marek Hyka. Zábavné fotografie si hosté akce mohou pořídit u fotobudky Usměj se.
Foto Dara Rakovčík.

Celé odpoledne se hosté mohli prohlédnout celou lokaci, pokoje, školící prostory a udělat si představu, co vše je k dispozici pro akce, školení, teambuildingy, prezentace či oslavy.

Penzion Na Kmíně je vzdálený cca 35 minut od centra Prahy směrem na Mělník a krom ubytování až pro 33 osob v designových pokojích a jednom apartmá disponuje prostory pro formální i neformální setkání. K dispozici lobby s kapacitou 15 osob, zasedací místnost s technickým vybavením, letní terasy, restaurace a unikátní prostorná stodola s celoročním provozem.

Foto Dara Rakovčík.

Jsme rádi, že jsme si našli čas se do Penzionu Na Kmíně po čase přijet podívat. Novinek byla řada.
Cítili jsme se zde úžasně a budeme se těšit na další spolupráci.

Za FiremniAkce.cz Olga Nováková s manželem.