pondělí 14. listopadu 2022

Znovuotevření Resortu K-Triumf

Informujeme

Dne 3.11.2022 proběhla společenská událost u příležitosti znovuotevření Resortu K-Triumf. Akce se zúčastnili významní hosté, které přivítal výkonný ředitel lázní, Bc. Petr Čermák a ředitel hotelu, Vojtěch Kačerovský. Pozvání přijala za FiremniAkce.cz Olga Nováková.

Na programu společenského dne byla prohlídka hotelu K-Triumf včetně kulturního vystoupení ZUŠ Jaroměř, následovalo představení nových přístrojů v balneo provozech Lázní 1897, s.r.o. a poté se hosté přesunuli do restaurace Dům pod Kaštany, kde bylo připraveno občerstvení. Vyvrcholením této akce byl večerní kulturní program TalkSHOW osobního asistenta Freddie Mercuryho Petera Freestona a Milana Devinne, zpěváka a jediného českého herce filmu Bohemian Rhapsody v kině Dům pod Kaštany.

Resort K-Triumf v srdci východních Čech je zajímavé místo pro pořádání kongresů, konferencí, seminářů, workshopů, teambuildingů a dalších korporátních a firemních aktivit. Konferenční prostory jsou klimatizované a variabilní pro uspořádání akcí různé velikosti až do 200 osob v jednom sále.

Fotografie poskytl Bc. Petr Čermák, výkonný ředitel – děkujeme.