ALIBI. cocktail&music bar ALIBI. cocktail&music bar

ALIBI. cocktail&music bar

Hledáte prostory pro soukromou oslavu nebo firemní akci? ALIBI. cocktail&music bar je tím pravým místem nejen pro veškeré firemní akce, soukromé oslavy či tematické párty.

Žitná 1575/49, Praha 1 150

Zažijete tu poezii chutí míchaných drinků, široký výběr čepovaných nápojů a v neposlední řadě příjemnou a zapálenou obsluhu. Legendární nezapomenutelná "Alibi" párty, tak může začít....

ALIBI. cocktail&music bar je jedním z předních hudebních a koktejlových klubů v Praze.

Od doby svého otevření se ALIBI. cocktail&music bar stal vyhledávaným místem českých i zahraničních hostů, kteří se nezřídka stávají díky nezapomenutelné atmosféře podniku stálými hosty.

Své ikonické jméno postavil podnik především na široké nabídce výjimečných destilátů, vín a koktejlů, které Vám jsou připravovány z rukou renomovaných barmanů a opravdových profesionálů ve svém oboru.

Vysokou laťku zábavy nočního života v Praze nastavil ALIBI. cocktail&music bar i kvalitním repertoárem hudby od předních českých i zahraničních DJ's.

ALIBI. cocktail&music bar je místo pro ty, kteří hledají opravdovou zábavu a nechtějí riskovat zbytečné návštěvy poloprázdných městských podniků.

Navštivte ALIBI. cocktail&music bar a bavte se až do rána.

Unikátní prostory baru vynesené historickými klenbami v kontrastu s moderním designem tvoří jedinečnou atmosféru komornějšího charakteru. K dispozici jsou dva oddělené salónky s privátním zázemím, LCD televizorem, projekcí a s možností samostatné zvukové produkce.

V rámci služeb našich klientům poskytujeme wi-fi zónu, či možnost dobití mobilních přístrojů.

Při oslavě narozenin, rozlučkách se svobodou a firemních akcích Vám jako pozornost podniku nabízíme welcome drink zdarma pro všechny hosty oslavy, vyzdobíme Vám prostory a zajistíme doprovodný program dle Vašeho přání. Na požadání lze zajistit catering v široké škále teplých i studených pokrmů.

Prostory podniku jsou ideálním místem pro pořádání soukromých a firemních večírků. Variabilita prostoru a široká nabídka služeb podniku Vám zaručuje naprosto individuální přistup ke každému zákazníkovi. Zajištění přípravy a realizace akce je pak vždy na základě požadavků zákazníka.

Vhodné pro

natáčení / focení • seminář / workshop / networking / školení • teambuilding • tiskovka • umělecké vystoupení • vánoční večírek • večírek / party / oslava

Vybavení

  • bez hlukového omezení
  • cateringové služby
  • klimatizace
  • ozvučení
  • projekční technika
  • vlastní parkování
  • wifi
  • zasedačka / salonek

Vybíráme pro vás podobné prostory

Horse Park Kamenný Dvůr

Horse Park Kamenný Dvůr

Středočeský kraj 150

Nechejte se obklopit atmosférou venkovské pohody a komfortem moderního ubytování. Venkovský statek se nachází v malebné přírodě mezi Dobříší a CHKO Brdy přibližně 45 km od Prahy.

WorkLounge Václavák

WorkLounge Václavák

Praha 1 150

Designové místo pro jednání, workshopy, teambuildingy či večírky

Penzion Kamínek

Penzion Kamínek

Jihočeský kraj 150

Samota, klid a příroda u Nových Hradů.

Dvůr Perlová voda

Dvůr Perlová voda

Ústecký kraj 150

Malebné místo uprostřed chmelnic s úžasným zázemím

Velký zámecký sál

Chateau Šanov Velký zámecký sál

Středočeský kraj 150

Jedinečné místo pro významné konference, prezentace, společenské události i vaše teambuildingy.

Společenský sál

Radonická beseda Společenský sál

Praha-východ 150

Prostorný sál

Hotel Buchlov

Hotel Buchlov

Zlínský kraj 150

Relax v srdci Slovácka

Grand Hotel Bohemia Prague

Grand Hotel Bohemia Prague

Praha 1 150

Pětihvězdičkový hotel v centu Prahy v historické budově z 20. let minulého století.

Velký sál

Galerie kavárny Louvre Velký sál

Praha 1 150

Moderní prostory Galerie Louvre jsou místem pro vaše prezentace, firemní setkání i konference. Kromě místa je vám k dispozici i kompletní servis včetně produkčního personálu, cateringu a technického zajištění. Vaši akci promění v umění.