Frutiko Frutiko

Frutiko

Frutiko vyrábí originální kytice z čerstvého ovoce a čokolády, které doručuje po celém Česku. Za více než 10 let na trhu se staly ovocné kytice oblíbeným dárkem, ale také netradiční ozdobou cateringu, firemních akcí a svateb.

celá ČR

Catering a občerstvení na firemní akce (rozvoz, dezerty a zákusky): ovocné kytice Frutiko se skvěle hodí jako občerstvení a zároveň dekorace na firemní akce, rauty a oslavy. Ovocná kytice může být dominantou vašeho firemního cateringu, nebo doplněk k čokoládové fontáně. Frutiko vyrábí také tácy s čerstvým ovocem v belgické čokoládě, lahodné nadýchané cupcakes s krémem, klasické dorty nebo zákusky a minidezerty. Ať už si vyberete tartaletky, skleničkové dezerty jako tiramisu nebo panacotta, makronky, nebo jiné zákusky, vše vzhledově i chuťově přízpůsobí vašim požadavkům. Sladký catering může být ve vašich firemních barvách nebo obsahovat jedlé logo vytištěné jedlým inkoustem na fondánový papír.

Jedlé firemní dárky jsou oblíbené nejen na Vánoce, ale i celoročně jako poděkování obchodním partnerům či klíčovým zákazníkům za spolupráci. Ovocné kytice a bonboniéry, cupcakes s krémem, vánoční cukroví, sušenky a perníčky rádi ozdobí jedlým logem vaší firmy, nebo třeba jedlým QR kódem či fotkou pracovního týmu.

Dekorace & květiny: Frutiko se neomezuje jen na ovoce a čokoládu. Nabízí i krásné čerstvé květiny, které dokážou ozdobit jakoukoli událost, od firemních recepcí až po svatební obřady. Floristky Frutiko dokážou připravit květinovou výzdobu na jakoukoli událost, firemní akci, oslavu. Zaváží květiny na recepce firem a hotelů.

Vybíráme pro vás podobné služby

Svatbář

Svatbář

celá ČR

Půjčovna mobiliáře a dekorací nejen na svatby

Mek&Číz

Mek&Číz

celá ČR

Food truck

London Café

London Café

celá ČR

Třípatrový párty autobus s kavárnou na vaší akci.

Arachnoid VR

Herna - virtuální realita Arachnoid VR

celá ČR

Unikátní hororový zážitek ve virtuální realitě

Nordbeans

Nordbeans

celá ČR

Pražírna výběrové kávy inspirovaná českými horami a severskou kávovou kulturou.

Atrakce365

Atrakce365

celá ČR a Slovensko

Zábavní servis

NFCP rental equipment

NFCP rental equipment

celá ČR

Pronájem dekorace a profesionálního vybavení.

Svítící písmena

Svítící písmena

celá ČR

Svítící dekorace

Svítící Párty Nábytek

Svítící Párty Nábytek

celá ČR

Designový nábytek se světelnými prvky.